cpplib 9.1-b20190203 - en to uk translation catalogue (212 entries)

en: conversion from %s to %s not supported by iconv
uk: перетворення з %s у %s не підтримується iconv

en: no iconv implementation, cannot convert from %s to %s
uk: не реалізовано у iconv, не вдається перетворити з %s на %s

en: character 0x%lx is not in the basic source character set
uk: символ 0x%lx відсутній у базовому первинному наборі символів

en: converting to execution character set
uk: перетворення на виконуваний набір символів

en: character 0x%lx is not unibyte in execution character set
uk: символ 0x%lx не однобайтовий у виконуваному наборі символів

en: universal character names are only valid in C++ and C99
uk: універсальні назви символів допустимі лише у C++ та C99

en: C99's universal character names are incompatible with C90
uk: універсальні назви символів C99 є несумісними із C90

en: the meaning of '\%c' is different in traditional C
uk: сенс '\%c' відрізняється від традиційної мови C

en: In _cpp_valid_ucn but not a UCN
uk: У _cpp_valid_ucn але не UCN

en: incomplete universal character name %.*s
uk: неповна універсальна назва символу %.*s

en: %.*s is not a valid universal character
uk: %.*s не є допустимим універсальним символом

en: '$' in identifier or number
uk: '$' у ідентифікаторі чи числі

en: universal character %.*s is not valid in an identifier
uk: універсальний символ %.*s не є допустимим у ідентифікаторі

en: universal character %.*s is not valid at the start of an identifier
uk: універсальний символ %.*s не є допустимим на початку ідентифікатора

en: converting UCN to source character set
uk: перетворення UCN на первинний набір символів

en: converting UCN to execution character set
uk: перетворення UCN на виконуваний набір символів

en: the meaning of '\x' is different in traditional C
uk: сенс '\x' відрізняється від традиційної мови C

en: \x used with no following hex digits
uk: \x використовується з наступними шістнадцятковими цифрами

en: hex escape sequence out of range
uk: шістнадцяткова escape-послідовність поза межами діапазону

en: octal escape sequence out of range
uk: вісімкова escape-послідовність поза межами діапазону

en: the meaning of '\a' is different in traditional C
uk: сенс '\a' відрізняється від традиційної мови C

en: non-ISO-standard escape sequence, '\%c'
uk: escape-послідовність не за стандартом ISO, '\%c'

en: unknown escape sequence: '\%c'
uk: невідома керівна послідовність: '\%c'

en: unknown escape sequence: '\%s'
uk: Невідома escape-послідовність: '\%s'

en: converting escape sequence to execution character set
uk: escape-послідовність перетворюється на виконуваний набір символів

en: missing open quote
uk: пропущено початкові лапки

en: character constant too long for its type
uk: символьна константа надто довга для вказаного типу

en: multi-character character constant
uk: багатосимвольна символьна константа

en: empty character constant
uk: порожня символьна константа

en: failure to convert %s to %s
uk: помилка при перетворені %s на %s

en: extra tokens at end of #%s directive
uk: зайві лексеми наприкінці директиви #%s

en: #%s is a GCC extension
uk: #%s є розширенням GCC

en: #%s is a deprecated GCC extension
uk: #%s є застарілим розширенням GCC

en: suggest not using #elif in traditional C
uk: рекомендується не використовувати #elif у традиційній мові C

en: traditional C ignores #%s with the # indented
uk: у традиційній мові C ігноруються #%s, якщо # з відступом

en: suggest hiding #%s from traditional C with an indented #
uk: рекомендується приховувати #%s у традиційній мові C використовуючи відступ перед #

en: embedding a directive within macro arguments is not portable
uk: вбудована директива з макроаргументами не є переносимою

en: style of line directive is a GCC extension
uk: стиль директиви line є розширенням GCC

en: invalid preprocessing directive #%s
uk: неправильна директива препроцесора #%s

en: "defined" cannot be used as a macro name
uk: "defined" не може використовуватись як назва макроса

en: "__has_include__" cannot be used as a macro name
uk: "__has_include__" не можна використовувати як назву макроса

en: "%s" cannot be used as a macro name as it is an operator in C++
uk: "%s" не може використовуватись як назва макроса, оскільки це - оператор у C++

en: no macro name given in #%s directive
uk: не вказаний макрос у директиві #%s

en: macro names must be identifiers
uk: назви макросів повинні бути ідентифікаторами

en: undefining "%s"
uk: скасовується визначення "%s"

en: missing terminating > character
uk: відсутній завершальний символ >

en: #%s expects "FILENAME" or <FILENAME>
uk: #%s очікує "FILENAME" або <FILENAME>

en: empty filename in #%s
uk: порожня назва файлу у #%s

en: #include nested too deeply
uk: надто глибоке вкладання #include

en: #include_next in primary source file
uk: #include_next у первинному файлі тексту програми

en: invalid flag "%s" in line directive
uk: некоректна ознака "%s" у директиві line

en: unexpected end of file after #line
uk: неочікуване завершення файла після #line

en: "%s" after #line is not a positive integer
uk: "%s" після #line не є додатнім цілим числом

en: line number out of range
uk: номер рядка за межами діапазону

en: "%s" is not a valid filename
uk: "%s" не є коректною назвою файлу

en: "%s" after # is not a positive integer
uk: "%s" після # не є додатнім цілим числом

en: file "%s" linemarker ignored due to incorrect nesting
uk: засіб позначення рядків файла «%s» проігноровано через некоректну вкладеність

en: invalid #%s directive
uk: некоректна директива #%s

en: registering pragmas in namespace "%s" with mismatched name expansion
uk: прагми реєструються у просторі назв "%s" за відсутності розширення назв

en: registering pragma "%s" with name expansion and no namespace
uk: прагма "%s" реєструється з розширенням назви але без простору назви

en: registering "%s" as both a pragma and a pragma namespace
uk: "%s" реєструється як прагма та як простір назв прагм

en: #pragma %s %s is already registered
uk: #pragma %s %s вже зареєстровано

en: #pragma %s is already registered
uk: #pragma %s вже зареєстровано

en: registering pragma with NULL handler
uk: реєструється pragma з NULL-обробником

en: #pragma once in main file
uk: #pragma один раз у головному файлі

en: invalid #pragma push_macro directive
uk: некоректна директива #pragma push_macro

en: invalid #pragma pop_macro directive
uk: некоректна директива #pragma pop_macro

en: invalid #pragma GCC poison directive
uk: некоректна директива #pragma GCC poison

en: poisoning existing macro "%s"
uk: використання отруєння (poisoning) вже створеного макроса "%s"

en: #pragma system_header ignored outside include file
uk: #pragma system_header проігноровано за межами включеного файлу

en: cannot find source file %s
uk: не вдається знайти первинний файл %s

en: current file is older than %s
uk: поточний файл старіший ніж %s

en: invalid "#pragma GCC %s" directive
uk: некоректна директива «#pragma GCC %s»

en: _Pragma takes a parenthesized string literal
uk: _Pragma охоплює дужками символьний літерал

en: #else without #if
uk: #else без #if

en: #else after #else
uk: #else після #else

en: the conditional began here
uk: умова починається тут

en: #elif without #if
uk: #elif без #if

en: #elif after #else
uk: #elif після #else

en: #endif without #if
uk: #endif без #if

en: missing '(' after predicate
uk: відсутня '(' після предикату

en: missing ')' to complete answer
uk: відсутня ')' для завершення відповіді

en: predicate's answer is empty
uk: відповідь предиката порожня

en: assertion without predicate
uk: твердження без предиката

en: predicate must be an identifier
uk: предикат має бути ідентифікатором

en: "%s" re-asserted
uk: "%s" повторне ствердження

en: unterminated #%s
uk: незавершене #%s

en: unterminated comment
uk: незавершений коментар

en: fixed-point constants are a GCC extension
uk: константи з фіксованим розташуванням крапки є розширенням GCC

en: invalid prefix "0b" for floating constant
uk: некоректний префікс "0b" для константи з рухомою крапкою

en: use of C++17 hexadecimal floating constant
uk: використовуйте десятково-шістнадцяткову константу із рухомою крапкою стандарту C++17

en: use of C99 hexadecimal floating constant
uk: використовуйте десятково-шістнадцяткову константу з рухомою крапкою мови C99

en: invalid suffix "%.*s" on floating constant
uk: некоректний суфікс "%.*s" у константі з плаваючою комою

en: traditional C rejects the "%.*s" suffix
uk: традиційною мовою C не сприймається суфікс "%.*s"

en: suffix for double constant is a GCC extension
uk: суфікс для констант double є розширенням GCC

en: invalid suffix "%.*s" with hexadecimal floating constant
uk: некоректний суфікс "%.*s" з десятково-шістнадцятковою константою з плаваючою комою

en: decimal float constants are a GCC extension
uk: десяткові константи з рухомою крапкою є розширенням GCC

en: invalid suffix "%.*s" on integer constant
uk: некоректний суфікс "%.*s" у цілій константі

en: use of C++11 long long integer constant
uk: використання цілої константи long long C++11

en: use of C99 long long integer constant
uk: використання цілої константи long long з C99

en: imaginary constants are a GCC extension
uk: уявні константи є розширенням GCC

en: binary constants are a C++14 feature or GCC extension
uk: бінарні константи є можливістю C++14 або розширенням GCC

en: binary constants are a GCC extension
uk: бінарні константи є розширенням GCC

en: integer constant is too large for its type
uk: ціла константа надто велика для вказаного типу

en: integer constant is so large that it is unsigned
uk: ціла константа така велика, що вона не матиме знаку

en: missing ')' after "defined"
uk: відсутня ')' після "defined"

en: operator "defined" requires an identifier
uk: для оператора "defined" потрібен ідентифікатор

en: ("%s" is an alternative token for "%s" in C++)
uk: ("%s" - альтернативна лексема для "%s" у C++)

en: this use of "defined" may not be portable
uk: використання "defined" може бути непереносимим

en: user-defined literal in preprocessor expression
uk: буквальне визначення користувача у виразі для препроцесора

en: floating constant in preprocessor expression
uk: константа з плаваючою комою у виразі препроцесора

en: imaginary number in preprocessor expression
uk: уявне число у виразі препроцесора

en: "%s" is not defined, evaluates to 0
uk: "%s" не визначено, приймаємо значення 0

en: assertions are a GCC extension
uk: assertions є розширенням GCC

en: assertions are a deprecated extension
uk: розширення assertions вважається застарілим

en: unbalanced stack in %s
uk: незбалансований стек у %s

en: impossible operator '%u'
uk: неможливий оператор '%u'

en: missing ')' in expression
uk: відсутня ')' у виразі

en: '?' without following ':'
uk: '?' без наступного ':'

en: integer overflow in preprocessor expression
uk: переповнення цілого числа у виразі препроцесора

en: missing '(' in expression
uk: відсутня '(' у виразі

en: the left operand of "%s" changes sign when promoted
uk: лівий операнд "%s" змінює знак при підвищенні

en: the right operand of "%s" changes sign when promoted
uk: правий оператор "%s" змінює знак при підвищенні

en: traditional C rejects the unary plus operator
uk: у традиційній мові C не допускається унарний оператор плюс

en: comma operator in operand of #if
uk: оператор кома у операнді #if

en: division by zero in #if
uk: ділення на нуль у #if

en: operator "__has_include__" requires a header string
uk: для оператора "__has_include__" потрібен рядок заголовка

en: missing ')' after "__has_include__"
uk: немає ')' після "__has_include__"

en: one or more PCH files were found, but they were invalid
uk: знайдено один або більше файлів PCH, але вони некоректні

en: use -Winvalid-pch for more information
uk: докладніша інформація виводиться, якщо вказати -Winvalid-pch

en: no include path in which to search for %s
uk: відсутні шлях включення у якому ведеться пошук для %s

en: Multiple include guards may be useful for:
uk: Декілька include guards можуть бути корисні для:

en: cppchar_t must be an unsigned type
uk: cppchar_t має бути беззнакового типу

en: preprocessor arithmetic has maximum precision of %lu bits; target requires %lu bits
uk: арифметика препроцесора має максимальну точність %lu біт; ціль вимагає %lu біт

en: CPP arithmetic must be at least as precise as a target int
uk: арифметика CPP повинна мати принаймні таку ж точність я у цільового цілого числа

en: target char is less than 8 bits wide
uk: ширина цільового типу char менша за 8 біт

en: target wchar_t is narrower than target char
uk: цільовий wchar_t є вужчим за цільовий char

en: target int is narrower than target char
uk: цільовий тип int є вужчим ніж цільовий char

en: CPP half-integer narrower than CPP character
uk: CPP half-integer є вужчим за CPP character

en: CPP on this host cannot handle wide character constants over %lu bits, but the target requires %lu bits
uk: CPP на цьому вузлі не може обробляти константи з символів шириною понад %lu біт, але для цілі вимагається %lu біт

en: backslash and newline separated by space
uk: зворотна коса риска та символ нового рядка відділяються пробілом

en: backslash-newline at end of file
uk: зворотна коса риска та символ нового рядка наприкінці файлу

en: trigraph ??%c converted to %c
uk: тристоронній ??%c перетворено на %c

en: trigraph ??%c ignored, use -trigraphs to enable
uk: тристоронній ??%c проігноровано, використовуйте -trigraphs, щоб увімкнути

en: "/*" within comment
uk: "/*" всередині коментаря

en: %s in preprocessing directive
uk: %s в директиві препроцесора

en: null character(s) ignored
uk: null-символи проігноровані

en: `%.*s' is not in NFKC
uk: `%.*s' не у NFKC

en: `%.*s' is not in NFC
uk: `%.*s' не у NFC

en: __VA_OPT__ is not available until C++2a
uk: __VA_OPT__ є недоступним до C++2a

en: __VA_OPT__ can only appear in the expansion of a C++2a variadic macro
uk: __VA_OPT__ може з'являтися лише у розширенні варіативних макросів зі стандарту C++2a

en: attempt to use poisoned "%s"
uk: спроба використати отруєного (poisoned) "%s"

en: __VA_ARGS__ can only appear in the expansion of a C++11 variadic macro
uk: __VA_ARGS__ може з'являтися лише у розширенні варіативних макросів з мови C++11

en: __VA_ARGS__ can only appear in the expansion of a C99 variadic macro
uk: __VA_ARGS__ може з'являтися лише у розширенні варіативних макросів з мови C99

en: identifier "%s" is a special operator name in C++
uk: ідентифікатор "%s" є особливою назвою оператора у C++

en: raw string delimiter longer than 16 characters
uk: роздільник необроблених рядків довжиною, що перевищує 16 символів

en: invalid new-line in raw string delimiter
uk: некоректний символ нового рядка у роздільнику простого рядка

en: invalid character '%c' in raw string delimiter
uk: некоректний символ, «%c», у роздільнику простого рядка

en: unterminated raw string
uk: незавершений простий рядок

en: invalid suffix on literal; C++11 requires a space between literal and string macro
uk: некоректний суфікс у літералі; стандарт C++11 вимагає використання пробілу між літералом та рядком макроса

en: null character(s) preserved in literal
uk: null-символи збережені буквально

en: missing terminating %c character
uk: відсутній завершальний символ %c

en: C++11 requires a space between string literal and macro
uk: стандарт C++11 вимагає використання пробілу між літералом та рядком макроса

en: C++ style comments are not allowed in ISO C90
uk: Коментарі у стилі C++ неприпустимі згідно ISO C90

en: (this will be reported only once per input file)
uk: (повідомлення про це з'явиться лише один для вхідного файлу)

en: C++ style comments are incompatible with C90
uk: Коментарі у стилі C++ неприпустимі у C90

en: multi-line comment
uk: багаторядковий коментар

en: unspellable token %s
uk: неможливо розібрати лексему %s

en: '##' cannot appear at either end of __VA_OPT__
uk: '##' не може з'являтися з обох кінців __VA_OPT__

en: macro "%s" is not used
uk: макрос "%s" не використовується

en: invalid built-in macro "%s"
uk: некоректний вбудований макрос "%s"

en: macro "%s" might prevent reproducible builds
uk: макрос "%s" може завадити відтворюваному збиранню

en: could not determine file timestamp
uk: не вдається визначити часову мітку файлу

en: could not determine date and time
uk: не вдається визначити дату та час

en: __COUNTER__ expanded inside directive with -fdirectives-only
uk: __COUNTER__ розгорнуто всередині директиви з -fdirectives-only

en: invalid string literal, ignoring final '\'
uk: некоректний символьний літерал, ігнорується завершальний символ '\'

en: pasting "%s" and "%s" does not give a valid preprocessing token
uk: вставка "%s" та "%s" не призводить до коректної лексеми препроцесора

en: ISO C++11 requires at least one argument for the "..." in a variadic macro
uk: ISO C++11 потребує принаймні одного аргументу для використання "..." у варіативному макросі

en: ISO C99 requires at least one argument for the "..." in a variadic macro
uk: ISO C99 потребує принаймні одного аргументу для використання "..." у варіативному макросі

en: macro "%s" requires %u arguments, but only %u given
uk: для макроса "%s" потрібно вказати %u аргументів, але вказано лише %u

en: macro "%s" passed %u arguments, but takes just %u
uk: макроса "%s" передано %u аргументів, але з них використано лише %u

en: unterminated argument list invoking macro "%s"
uk: незавершений список аргументів у виклику макроса "%s"

en: function-like macro "%s" must be used with arguments in traditional C
uk: подібний до функції макрос "%s" має використовуватися з аргументами у традиційній мові C

en: invoking macro %s argument %d: empty macro arguments are undefined in ISO C++98
uk: виклик макроса %s, аргумент %d: порожні аргументи макросів вважаються невизначеними у ISO C++98

en: invoking macro %s argument %d: empty macro arguments are undefined in ISO C90
uk: виклик макроса %s, аргумент %d: порожні аргументи макросів вважаються невизначеними у ISO C90

en: duplicate macro parameter "%s"
uk: дублікат параметра макроса "%s"

en: expected parameter name, found "%s"
uk: мала бути назва параметра, а маємо «%s»

en: expected ',' or ')', found "%s"
uk: мало бути «,» або «)», втім, виявлено «%s»

en: expected parameter name before end of line
uk: мала бути назва параметра до кінця рядка

en: expected ')' before end of line
uk: мала бути «)» до кінця рядка

en: expected ')' after "..."
uk: мала бути «)» після «...»

en: anonymous variadic macros were introduced in C++11
uk: анонімні варіативні макроси започатковані у C++11

en: anonymous variadic macros were introduced in C99
uk: анонімні варіативні макроси впроваджено з версії C99

en: ISO C++ does not permit named variadic macros
uk: ISO C++ не припускає іменовані варіативні макроси

en: ISO C does not permit named variadic macros
uk: ISO C не припускає іменовані варіативні макроси

en: '##' cannot appear at either end of a macro expansion
uk: '##' не може з'являтися з обох кінців макророзширення

en: ISO C++11 requires whitespace after the macro name
uk: у ISO C++11 після назви макроса має бути пробіл

en: ISO C99 requires whitespace after the macro name
uk: у ISO C99 має бути пробіл після назви макроса

en: missing whitespace after the macro name
uk: відсутні пробіл після назви макроса

en: '#' is not followed by a macro parameter
uk: '#' не супроводжується параметром макроса

en: "%s" redefined
uk: повторне визначення "%s"

en: this is the location of the previous definition
uk: ...це місце першого визначення

en: macro argument "%s" would be stringified in traditional C
uk: аргумент макроса "%s" був би перетворений на рядок у традиційній мові C

en: while writing precompiled header
uk: при записі попередньо скомпільованих заголовків

en: %s: not used because `%.*s' is poisoned
uk: %s: не використовується, оскільки отруєно (poisoned) `%.*s'

en: %s: not used because `%.*s' not defined
uk: %s: не використовується оскільки `%.*s' не визначено

en: %s: not used because `%.*s' defined as `%s' not `%.*s'
uk: %s: не використовується, оскільки `%.*s' визначено як `%s' не `%.*s'

en: %s: not used because `%s' is defined
uk: %s: не використовується, оскільки визначено `%s'

en: %s: not used because `__COUNTER__' is invalid
uk: %s: не використовується через некоректність `__COUNTER__'

en: while reading precompiled header
uk: при читанні попередньо скомпільованого заголовка

en: detected recursion whilst expanding macro "%s"
uk: при розширенні макроса "%s" виявлено рекурсію

en: syntax error in macro parameter list
uk: синтаксична помилка у списку параметрів макроса
