apt - en to nl translation catalogue (453 entries)

en: Package %s version %s has an unmet dep:
nl: Pakket %s versie %s heeft een niet-voldane vereiste:

en: Unable to locate package %s
nl: Kan pakket %s niet vinden

en: Total Package Names :
nl: Totaal aantal pakketnamen:

en:   Normal Packages:
nl:   Normale pakketten:

en:   Pure Virtual Packages:
nl:  Puur virtuele pakketten:

en:   Single Virtual Packages:
nl:   Losstaande virtuele pakketten:

en:   Mixed Virtual Packages:
nl:   Gemengde virtuele pakketten:

en:   Missing:
nl:   Missend:

en: Total Distinct Versions:
nl: Totaal aantal verschillende versies:

en: Total Dependencies:
nl: Totaal aantal vereisten:

en: Total Ver/File relations:
nl: Totaal aantal versie/bestand-relaties:

en: Total Provides Mappings:
nl: Totaal aantal 'Voorziet'-toewijzingen

en: Total Globbed Strings:
nl: Totaal aantal geglobde strings:

en: Total Dependency Version space:
nl: Totale hoeveelheid vereisten-versieruimte:

en: Total Slack space:
nl: Totale onbenutte ruimte:

en: Total Space Accounted for:
nl: Totale hoeveelheid verantwoorde ruimte:

en: Package file %s is out of sync.
nl: Pakketbestand %s is niet meer gesynchroniseerd.

en: You must give exactly one pattern
nl: U dient precies één patroon op te geven

en: No packages found
nl: Geen pakketten gevonden

en: Package Files:
nl: Pakketbestanden:

en: Cache is out of sync, can't x-ref a package file
nl: Cache loopt niet synchroon, kan pakketbestand niet 'x-ref'-en

note: Show any packages have explicit pins
en: Pinned Packages:
nl: Vastgepinde pakketten:

en: (not found)
nl: (niet gevonden)

note: Installed version
en:   Installed:
nl:   Geïnstalleerd:

en: (none)
nl: (geen)

note: Candidate Version
en:   Candidate:
nl:   Kandidaat:

en:   Package Pin:
nl:   Pakketpin:

note: Show the priority tables
en:   Version Table:
nl:   Versietabel:

en: %s %s for %s %s compiled on %s %s
nl: %s %s voor %s %s gecompileerd op %s %s

en: Usage: apt-cache [options] command
           apt-cache [options] add file1 [file2 ...]
           apt-cache [options] showpkg pkg1 [pkg2 ...]
           apt-cache [options] showsrc pkg1 [pkg2 ...]
    
    apt-cache is a low-level tool used to manipulate APT's binary
    cache files, and query information from them
    
    Commands:
       add - Add a package file to the source cache
       gencaches - Build both the package and source cache
       showpkg - Show some general information for a single package
       showsrc - Show source records
       stats - Show some basic statistics
       dump - Show the entire file in a terse form
       dumpavail - Print an available file to stdout
       unmet - Show unmet dependencies
       search - Search the package list for a regex pattern
       show - Show a readable record for the package
       depends - Show raw dependency information for a package
       rdepends - Show reverse dependency information for a package
       pkgnames - List the names of all packages
       dotty - Generate package graphs for GraphVis
       xvcg - Generate package graphs for xvcg
       policy - Show policy settings
    
    Options:
      -h   This help text.
      -p=? The package cache.
      -s=? The source cache.
      -q   Disable progress indicator.
      -i   Show only important deps for the unmet command.
      -c=? Read this configuration file
      -o=? Set an arbitary configuration option, eg -o dir::cache=/tmp
    See the apt-cache(8) and apt.conf(5) manual pages for more information.
nl: Gebruik: apt-cache [opties] opdracht
                  apt-cache [opties] add bestand1 [bestand2 ...]
                  apt-cache [opties] showpkg pakket1 [pakket2 ...]
                  apt-cache [opties] showsrc pakket1 [pakket2 ...]
    
    apt-cache is een laagniveau-hulpmiddel waarmee u de binaire
    cachebestanden van apt kunt manipuleren, en informatie
    daaruit kunt opvragen.
    Opdrachten:
       add - Voeg een pakketbestand toe aan de broncache
       gencaches - Bouw zowel het pakket- als de broncache
       showpkg - Toon algemene informatie over een enkel pakket
       showsrc - Toon bronrecords
       stats - Toon enkele basisstatistieken
       dump - Toon het gehele bestand in een compacte vorm
       dumpavail - Print een beschikbaarheidsbestand op stdout
       unmet - Toon vereisten die niet voldaan zijn
       search - Toon lijst met pakketten die met regexpatroon overeenkomen
       show - Toon een leesbaar dossier voor het pakket
       depends - Toon de vereisten voor een pakket
       rdepends - Toon de pakketten die afhankelijk zijn van een pakket
       pkgnames - Toon de namen van alle pakketten
       dotty - Genereer pakketgrafen voor GraphVis
       xvcg - Genereer pakketgrafen voor xvcg
       policy - Toon beleidsinstellingen
    
    Opties:
      -h     Deze hulptekst.
      -p=? De pakketcache.
      -s=? De broncache.
      -q     Voortgangsindicator uitschakelen.
      -i      Toon alleen belangrijke vereisten voor unmet opdracht.
      -c=? Lees dit configuratiebestand.
      -o=? Stel een willekeurige optie in, b.v. -o dir::cache=/tmp
    
    Zie de apt-cache(8) en apt.conf(5) handleidingen voor meer informatie.

en: Arguments not in pairs
nl: Argumenten niet in paren

en: Usage: apt-config [options] command
    
    apt-config is a simple tool to read the APT config file
    
    Commands:
       shell - Shell mode
       dump - Show the configuration
    
    Options:
      -h   This help text.
      -c=? Read this configuration file
      -o=? Set an arbitary configuration option, eg -o dir::cache=/tmp
nl: Gebruik: apt-config [opties] opdracht
    
    apt-config is een simpel programma om het APT-configuratiebestand te lezen
    
    Opdrachten:
       shell   - Shell modus
       dump - Toon de configuratie
    
    Opties:
      -h     Deze hulptekst.
      -c=? Lees dit configuratiebestand.
      -o=? Stel een willekeurige optie in, b.v. -o dir::cache=/tmp

en: %s not a valid DEB package.
nl: %s is geen geldig DEB-pakket.

en: Usage: apt-extracttemplates file1 [file2 ...]
    
    apt-extracttemplates is a tool to extract config and template info
    from debian packages
    
    Options:
      -h   This help text
      -t   Set the temp dir
      -c=? Read this configuration file
      -o=? Set an arbitary configuration option, eg -o dir::cache=/tmp
nl: Gebruik: apt-extracttemplates bestand1 [bestand2 ...]
    
    apt-extracttemplates is een programma om configuratie- en sjablooninformatie
    uit Debian pakketten te halen.
    
    Opties:
      -h     Deze hulptekst.
      -t      Stel de tijdelijke map in.
      -c=? Lees dit configuratiebestand.
      -o=? Stel een willekeurige optie in, b.v. -o dir::cache=/tmp

en: Unable to write to %s
nl: Kan niet naar %s schrijven

en: Cannot get debconf version. Is debconf installed?
nl: Kan versie van debconf niet bepalen. Is debconf geïnstalleerd?

en: Package extension list is too long
nl: Pakket-extensielijst is te lang

en: Error Processing directory %s
nl: Fout bij het verwerken van map %s

en: Source extension list is too long
nl: Bron-extensielijst is te lang

en: Error writing header to contents file
nl: Fout bij wegschrijven van de koptekst naar het 'contents'-bestand

en: Error Processing Contents %s
nl: Fout bij het verwerken van de inhoud van %s

en: Usage: apt-ftparchive [options] command
    Commands: packages binarypath [overridefile [pathprefix]]
              sources srcpath [overridefile [pathprefix]]
              contents path
              release path
              generate config [groups]
              clean config
    
    apt-ftparchive generates index files for Debian archives. It supports
    many styles of generation from fully automated to functional replacements
    for dpkg-scanpackages and dpkg-scansources
    
    apt-ftparchive generates Package files from a tree of .debs. The
    Package file contains the contents of all the control fields from
    each package as well as the MD5 hash and filesize. An override file
    is supported to force the value of Priority and Section.
    
    Similarly apt-ftparchive generates Sources files from a tree of .dscs.
    The --source-override option can be used to specify a src override file
    
    The 'packages' and 'sources' command should be run in the root of the
    tree. BinaryPath should point to the base of the recursive search and 
    override file should contain the override flags. Pathprefix is
    appended to the filename fields if present. Example usage from the 
    Debian archive:
       apt-ftparchive packages dists/potato/main/binary-i386/ > \
                   dists/potato/main/binary-i386/Packages
    
    Options:
      -h    This help text
      --md5 Control MD5 generation
      -s=?  Source override file
      -q    Quiet
      -d=?  Select the optional caching database
      --no-delink Enable delinking debug mode
      --contents  Control contents file generation
      -c=?  Read this configuration file
      -o=?  Set an arbitary configuration option
nl: Gebruik: apt-ftparchive [opties] opdracht
    
    Opdrachten: packages binariespad [voorrangsbestand [padprefix]]
                sources bronpad [voorrangsbestand [padprefix]]
                contents pad
                release pad
                generate config [groepen]
                clean config
    
    Met apt-ftparchive genereert u index bestanden voor Debian archieven.
    Het ondersteunt verschillende aanmaakstijlen gaande van volledig automatisch
    tot een functionele vervangingen van dpkg-scanpackages en dpkg-scansources
    
    apt-ftparchive genereert pakketbestanden van een boom met .debs.
    Het pakketbestand bevat de inhoud van alle beheervelden van elk pakket
    alsook de MD5 hash en de bestandsgrootte. Via een voorrangsbestand
    kunnen de waardes van de 'Priority'- en 'Section'-velden afgedwongen
    worden.
    
    Op gelijkaardige wijze genereert apt-ftparchive de bronbestanden van
    een boom met .dscs. De '--source-override'-optie kan gebruikt worden om
    een bronvoorrangsbestand te specificeren.
    
    De 'packages' en 'sources' opdrachten dienen uitgevoerd te worden 
    bij de wortel van de boom. Binariespad dient te verwijzen naar het startpunt
    van de recursieve zoekopdracht en een voorrangsbestand dient de 
    voorrangsvlaggen te bevatten. Padprefix wordt toegevoegd aan het 'filename'-
    veld indien dit aanwezig is. Enkele voorbeelden uit het debian archief:
       apt-ftparchive packages dists/potato/main/binary-i386/ > \
                   dists/potato/main/binary-i386/Packages
    
    Opties:
      -h             Deze hulptekst
      --md5        Beheer de MD5 generatie
      -s=?          Bronvoorrangsbestand
      -q             Stille uitvoer
      -d=?         Selecteerd de optionele caching database
      --no-delink Schakelt de ontlinking debug modus in
      --contents  Beheer de generatie van het inhoudsbestand
      -c=?          Lees dit configuratiebestand in
      -o=?          Stel een willekeurige configuratie optie in

en: No selections matched
nl: Er waren geen passende selecties

en: Some files are missing in the package file group `%s'
nl: Sommige bestanden zijn niet aanwezig in de pakketbestandsgroep '%s'

en: DB was corrupted, file renamed to %s.old
nl: DB is beschadigd, bestand hernoemd naar %s.old

en: DB is old, attempting to upgrade %s
nl: DB is verouderd, opwaardering %s wordt geprobeerd

en: Unable to open DB file %s
nl: Kan het DB-bestand %s niet openen

en: File date has changed %s
nl: Bestandsdatum is veranderd %s

en: Archive has no control record
nl: Archief heeft geen 'control'-record

en: Unable to get a cursor
nl: Kan geen cursor verkrijgen

en: W: Unable to read directory %s
nl: W: Kon map %s niet lezen

en: W: Unable to stat %s
nl: W: Kon de status van %s niet opvragen

en: E:
nl: F:

en: E: Errors apply to file
nl: F: Er zijn fouten van toepassing op het bestand

en: Failed to resolve %s
nl: Oplossen van %s is mislukt

en: Tree walking failed
nl: Doorlopen boomstructuur is mislukt

en: Failed to open %s
nl: Openen van %s is mislukt

en:  DeLink %s [%s]
nl:  OntlLink %s [%s]

en: Failed to readlink %s
nl: Waarde van link %s weergeven is mislukt

en: Failed to unlink %s
nl: Ontlinken van %s is mislukt

en: *** Failed to link %s to %s
nl: *** Linken van %s aan %s is mislukt

en:  DeLink limit of %sB hit.
nl:  Ontlinklimiet van %sB is bereikt.

en: Failed to stat %s
nl: Status opvragen van %s is mislukt

en: Archive had no package field
nl: Archief heeft geen 'package'-veld

en:   %s has no override entry
nl:  %s heeft geen voorrangsingang

en:   %s maintainer is %s not %s
nl:   %s beheerder is %s, niet %s

en: realloc - Failed to allocate memory
nl: realloc - Geheugentoewijzing is mislukt

en: Unable to open %s
nl: Kan %s niet openen

en: Malformed override %s line %lu #1
nl: Misvormde voorrangsingang %s op regel %lu #1

en: Malformed override %s line %lu #2
nl: Misvormde voorrangsingang %s op regel %lu #2

en: Malformed override %s line %lu #3
nl: Misvormde voorrangingang %s op regel %lu #3

en: Failed to read the override file %s
nl: Voorrangsbestand %s kon niet gelezen worden

en: Unknown Compresison Algorithm '%s'
nl: Onbekend compressie-algoritme '%s'

en: Compressed output %s needs a compression set
nl: Gecomprimeerde uitvoer %s vereist een compressieset

en: Failed to create IPC pipe to subprocess
nl: Aanmaken van IPC-pijp naar subproces is mislukt

en: Failed to create FILE*
nl: Aanmaken FILE* is mislukt

en: Failed to fork
nl: Vorken van proces is mislukt

en: Compress Child
nl: Comprimeer kind

en: Internal Error, Failed to create %s
nl: Interne fout, aanmaken van %s is mislukt

en: Failed to create subprocess IPC
nl: Aanmaken subproces-IPC is mislukt

en: Failed to exec compressor
nl: Uitvoeren van de compressor is mislukt

en: IO to subprocess/file failed
nl: IO naar subproces is mislukt

en: Failed to read while computing MD5
nl: Lezen tijdens het berekenen van de MD5 is mislukt

en: Problem unlinking %s
nl: Probleem bij het ontlinken van %s

en: Failed to rename %s to %s
nl: Hernoemen van %s naar %s is mislukt

en: Y
nl: J

en: Regex compilation error - %s
nl: Regex-compilatiefout - %s

en: The following packages have unmet dependencies:
nl: De volgende pakketten hebben niet-voldane vereisten:

en: but %s is installed
nl: maar %s is geïnstalleerd

en: but %s is to be installed
nl: maar %s zal geïnstalleerd worden

en: but it is not installable
nl: maar het is niet installeerbaar

en: but it is a virtual package
nl: maar het is een virtueel pakket

en: but it is not installed
nl: maar het is niet geïnstalleerd

en: but it is not going to be installed
nl: maar het zal niet geïnstalleerd worden

en:  or
nl:  of

en: The following NEW packages will be installed:
nl: De volgende NIEUWE pakketten zullen geïnstalleerd worden:

en: The following packages will be REMOVED:
nl: De volgende pakketten zullen VERWIJDERD worden:

en: The following packages have been kept back:
nl: De volgende pakketten zijn achtergehouden:

en: The following packages will be upgraded:
nl: De volgende pakketten zullen opgewaardeerd worden:

en: The following packages will be DOWNGRADED:
nl: De volgende pakketten zullen GEDEGRADEERD worden:

en: The following held packages will be changed:
nl: De volgende vastgehouden pakketten zullen gewijzigd worden:

en: %s (due to %s)
nl: %s (wegens %s)

en: WARNING: The following essential packages will be removed
    This should NOT be done unless you know exactly what you are doing!
nl: WAARSCHUWING: De volgende essentiële pakketten zullen verwijderd worden
    Dit dient NIET gedaan te worden tenzij u echt weet wat u doet!

en: %lu upgraded, %lu newly installed,
nl: %lu pakketten opgewaardeerd, %lu nieuwe pakketten geïnstalleerd,

en: %lu reinstalled,
nl: %lu opnieuw geïnstalleerd,

en: %lu downgraded,
nl: %lu gedegradeerd,

en: %lu to remove and %lu not upgraded.
nl: %lu verwijderen en %lu niet opgewaardeerd.

en: %lu not fully installed or removed.
nl: %lu pakketten niet volledig geïnstalleerd of verwijderd.

en: Correcting dependencies...
nl: Vereisten worden verbeterd...

en:  failed.
nl:  mislukt.

en: Unable to correct dependencies
nl: Kan vereisten niet verbeteren

en: Unable to minimize the upgrade set
nl: Kon de verzameling van op te waarderen pakketten niet minimaliseren

en:  Done
nl:  Klaar

en: You might want to run `apt-get -f install' to correct these.
nl: U kunt 'apt-get -f install' uitvoeren om dit te op te lossen.

en: Unmet dependencies. Try using -f.
nl: Er zijn vereisten waaraan niet voldaan is. Probeer -f te gebruiken.

en: Packages need to be removed but Remove is disabled.
nl: Pakketten moeten verwijderd worden maar verwijderen is uitgeschakeld.

en: Unable to lock the download directory
nl: Kon de ophaalmap niet vergrendelen

en: The list of sources could not be read.
nl: De lijst van bronnen kon niet gelezen worden.

en: Need to get %sB/%sB of archives.
nl: Er moeten %sB/%sB aan archieven opgehaald worden.

en: Need to get %sB of archives.
nl: Er moeten %sB aan archieven opgehaald worden.

en: After unpacking %sB of additional disk space will be used.
nl: Na het uitpakken zal er %sB extra schijfruimte gebruikt worden.

en: After unpacking %sB disk space will be freed.
nl: Na het uitpakken zal er %sB schijfruimte vrijkomen.

en: You don't have enough free space in %s.
nl: U heeft niet voldoende vrije schijfruimte op %s

en: There are problems and -y was used without --force-yes
nl: Er zijn problemen en -y was gebruikt zonder --force-yes

en: Trivial Only specified but this is not a trivial operation.
nl: 'Trivial Only' is opgegeven, dit is echter geen triviale bewerking.

en: Yes, do as I say!
nl: Ja, doe wat ik zeg!

en: You are about to do something potentially harmful
    To continue type in the phrase '%s'
     ?]
nl: U staat op het punt om iets te doen wat mogelijk schadelijk is.
    Als u wilt doorgaan dient u de zin '%s' in (helemaal) in te tikken.
     ?]

en: Abort.
nl: Afbreken.

en: Do you want to continue? [Y/n]
nl: Wilt u doorgaan? [J/n]

en: Failed to fetch %s  %s
nl: Ophalen van %s %s is mislukt

en: Some files failed to download
nl: Ophalen van sommige bestanden is mislukt

en: Download complete and in download only mode
nl: Ophalen klaar en alleen-ophalen-modus staat aan

en: Unable to fetch some archives, maybe run apt-get update or try with --fix-missing?
nl: Kon sommige archieven niet ophalen, misschien kunt u 'apt-get update' of --fix-missing proberen?

en: --fix-missing and media swapping is not currently supported
nl: --fix-missing en medium wisselen wordt op dit moment niet ondersteund

en: Unable to correct missing packages.
nl: Geen oplossing voor de missende pakketten gevonden.

en: Aborting Install.
nl: Installatie wordt afgebroken.

en: Note, selecting %s instead of %s
nl: Let op, %s wordt geselecteerd in plaats van %s

en: Skipping %s, it is already installed and upgrade is not set.
nl: %s wordt overgeslagen, het is al geïnstalleerd en opwaardering is niet gevraagd.

en: Package %s is not installed, so not removed
nl: Pakket %s is niet geïnstalleerd, en wordt dus niet verwijderd

en: Package %s is a virtual package provided by:
nl: Pakket %s is een virtueel pakket voorzien door:

en:  [Installed]
nl:  [Geïnstalleerd]

en: You should explicitly select one to install.
nl: U dient er één expliciet voor installatie uit te kiezen.

en: Package %s is not available, but is referred to by another package.
    This may mean that the package is missing, has been obsoleted, or
    is only available from another source
nl: Pakket %s is niet beschikbaar, hoewel er naar verwezen wordt door
    een ander pakket. Mogelijk betekent dit dat het pakket ontbreekt,
    verouderd is, of enkel beschikbaar van een andere bron

en: However the following packages replace it:
nl: Echter, de volgende pakketten vervangen dit:

en: Package %s has no installation candidate
nl: Pakket %s heeft geen installeerbare kandidaat

en: Reinstallation of %s is not possible, it cannot be downloaded.
nl: Herinstallatie van %s is niet mogelijk daar het niet opgehaald kan worden.

en: %s is already the newest version.
nl: %s is reeds de nieuwste versie.

en: Release '%s' for '%s' was not found
nl: Release '%s' voor '%s' is niet gevonden

en: Version '%s' for '%s' was not found
nl: Versie '%s' voor '%s' is niet gevonden

en: Selected version %s (%s) for %s
nl: Versie %s (%s) geselecteerd voor %s

en: The update command takes no arguments
nl: De 'update'-opdracht aanvaard geen argumenten

en: Unable to lock the list directory
nl: Kon de lijst-map niet vergrendelen

en: Some index files failed to download, they have been ignored, or old ones used instead.
nl: Ophalen van sommige indexbestanden is mislukt, deze zijn of genegeerd, of er zijn oudere versies van gebruikt

en: Internal Error, AllUpgrade broke stuff
nl: Interne fout, AllUpgrade heeft dingen stukgemaakt

en: Couldn't find package %s
nl: Kon pakket %s niet vinden

en: Note, selecting %s for regex '%s'
nl: Let op, %s wordt geselecteerd omwille van de regex '%s'

en: You might want to run `apt-get -f install' to correct these:
nl: U wilt waarschijnlijk 'apt-get -f install' uitvoeren om volgende op te lossen:

en: Unmet dependencies. Try 'apt-get -f install' with no packages (or specify a solution).
nl: Er zijn niet-voldane vereisten. U kunt best 'apt-get -f install' uitvoeren zonder pakketten op te geven, (of u kunt zelf een oplossing specificeren).

en: Some packages could not be installed. This may mean that you have
    requested an impossible situation or if you are using the unstable
    distribution that some required packages have not yet been created
    or been moved out of Incoming.
nl: Sommige pakketten konden niet geïnstalleerd worden. Dit kan betekenen dat u
    een onmogelijke situatie gevraagd hebt of dat u de 'unstable'-distributie 
    gebruikt en sommige benodigde pakketten nog vastzitten in 'incoming'.

en: Since you only requested a single operation it is extremely likely that
    the package is simply not installable and a bug report against
    that package should be filed.
nl: Aangezien u slechts een enkele opdracht gegegeven hebt is het zeer 
    waarschijnlijk dat het pakket doodgewoon niet installeerbaar is. U kunt dan
    best een foutrapport indienen voor dit pakket.

en: The following information may help to resolve the situation:
nl: De volgende informatie helpt u mogelijk verder:

en: Broken packages
nl: Niet-werkende pakketten:

en: The following extra packages will be installed:
nl: De volgende extra pakketten zullen geïnstalleerd worden:

en: Suggested packages:
nl: Voorgestelde pakketten:

en: Recommended packages:
nl: Aanbevolen pakketten:

en: Calculating Upgrade...
nl: Opwaardering wordt berekend...

en: Failed
nl: Mislukt

en: Done
nl: Klaar

en: Must specify at least one package to fetch source for
nl: U dient minstens 1 pakket op te geven waarvan de broncode moet opgehaald worden

en: Unable to find a source package for %s
nl: Kan geen bronpakket vinden voor %s

en: You don't have enough free space in %s
nl: U heeft niet voldoende vrije schijfruimte op %s

en: Need to get %sB/%sB of source archives.
nl: Moet %sB/%sB aan bronarchieven ophalen.

en: Need to get %sB of source archives.
nl: Moet %sB aan bronarchieven ophalen.

en: Fetch Source %s
nl: Ophalen bron %s

en: Failed to fetch some archives.
nl: Ophalen van sommige archieven is mislukt.

en: Skipping unpack of already unpacked source in %s
nl: Het uitpakken van de reeds uitgepakte bron in %s wordt overgeslagen

en: Unpack command '%s' failed.
nl: Uitpakopdracht '%s' is mislukt.

en: Build command '%s' failed.
nl: Bouwopdracht '%s' is mislukt.

en: Child process failed
nl: Dochterproces is mislukt

en: Must specify at least one package to check builddeps for
nl: U dient minstens één pakket op te geven om de bouwvereisten van te controleren

en: Unable to get build-dependency information for %s
nl: Kan de informatie over de bouwvereisten voor %s niet ophalen

en: %s has no build depends.
nl: %s heeft geen bouwvereisten.

en: %s dependency for %s cannot be satisfied because the package %s cannot be found
nl: De vereiste %s van pakket %s kan niet voldaan worden omdat pakket %s onvindbaar is

en: %s dependency for %s cannot be satisfied because no available versions of package %s can satisfy version requirements
nl: De vereiste %s van pakket %s kan niet voldaan worden omdat er geen beschikbare versies zijn van pakket %s die aan de versievereisten voldoen

en: Failed to satisfy %s dependency for %s: Installed package %s is too new
nl: Vereiste %s van pakket %s voldoen is mislukt: geïnstalleerde versie %s is te nieuw.

en: Failed to satisfy %s dependency for %s: %s
nl: Voldoen van de vereiste %s voor %s is mislukt: %s

en: Build-dependencies for %s could not be satisfied.
nl: Bouwvereisten voor %s konden niet voldaan worden.

en: Failed to process build dependencies
nl: Verwerken van de bouwvereisten is mislukt

en: Supported Modules:
nl: Ondersteunde modules:

en: Usage: apt-get [options] command
           apt-get [options] install|remove pkg1 [pkg2 ...]
           apt-get [options] source pkg1 [pkg2 ...]
    
    apt-get is a simple command line interface for downloading and
    installing packages. The most frequently used commands are update
    and install.
    
    Commands:
       update - Retrieve new lists of packages
       upgrade - Perform an upgrade
       install - Install new packages (pkg is libc6 not libc6.deb)
       remove - Remove packages
       source - Download source archives
       build-dep - Configure build-dependencies for source packages
       dist-upgrade - Distribution upgrade, see apt-get(8)
       dselect-upgrade - Follow dselect selections
       clean - Erase downloaded archive files
       autoclean - Erase old downloaded archive files
       check - Verify that there are no broken dependencies
    
    Options:
      -h  This help text.
      -q  Loggable output - no progress indicator
      -qq No output except for errors
      -d  Download only - do NOT install or unpack archives
      -s  No-act. Perform ordering simulation
      -y  Assume Yes to all queries and do not prompt
      -f  Attempt to continue if the integrity check fails
      -m  Attempt to continue if archives are unlocatable
      -u  Show a list of upgraded packages as well
      -b  Build the source package after fetching it
      -V  Show verbose version numbers
      -c=? Read this configuration file
      -o=? Set an arbitary configuration option, eg -o dir::cache=/tmp
    See the apt-get(8), sources.list(5) and apt.conf(5) manual
    pages for more information and options.
                           This APT has Super Cow Powers.
nl: Gebruik: apt-get [opties] opdracht
                  apt-get [opties] install|remove pakket1 [pakket2 ...]
                  apt-get [opties] source pakket1 [pakket2 ...]
    
    apt-get is een eenvoudige commandolijn-interface voor het ophalen en 
    installeren van pakketten. De meest gebruikte opdrachten zijn 'update' en
    'install'.
    
    Opdrachten:
       update - Haal de laatste versie van de pakketlijst op
       upgrade - Opwaardeer alle geïnstalleerde pakketten
       install - Installeer nieuwe pakketten (pakket is b.v. libc6, niet libc6.deb)
       remove - Verwijder pakketten
       source - Haal bronarchieven op
       build-dep - Installeer de pakketten vereist voor het bouwen van de bronpakketten op
       dist-upgrade - Opwaardeer de distributie, zie apt-get(8)
       dselect-upgrade - Opwaardeer volgens dselect-selecties
       clean - Wis opgehaalde archief bestanden
       autoclean - Wis oude opgehaalde archief bestanden
       check - Controleer onvoldane vereisten
    
    Opties:
      -h    Deze hulptekst
      -q     Logbare uitvoer - geen voortgangsindicator
      -qq   Uitvoer bestaat louter uit foutmeldingen
      -d     Alleen ophalen - archieven NIET installeren of uitpakken
      -s     Doe-niets. Doe alleen sorteersimulatie
      -y     Antwoord ja op alle vragen zonder ze te stellen
      -f     Probeer door te gaan als de integriteitstest faalt
      -m   Probeer door te gaan als sommige archieven niet gevonden kunnen worden
      -u    Toon ook een lijst van bijgewerkte pakketten
      -b     Bouw het bronpakket na het ophalen
      -V    Toon uitgebreide versie nummers
      -c=? Lees dit configuratiebestand
      -o=? Stel een willekeurige optie in, b.v. -o dir::cache=/tmp
    
    Zie de apt-get(8), sources.list(5) en apt.conf(5) handleidingen
    voor meer informatie en opties.
                           Deze APT heeft Super Koekrachten.

en: Hit
nl: Aangeraakt

en: Get:
nl: Ophalen:

en: Ign
nl: Genegeerd

en: Err
nl: Fout

en: Fetched %sB in %s (%sB/s)
nl: %sB opgehaald in %s (%sB/s)

en:  [Working]
nl:  [Bezig]

en: Media Change: Please insert the disc labeled
     '%s'
    in the drive '%s' and press enter
nl: Medium wisselen: Gelieve de schijf met label
     '%s'
    in het station '%s' te plaatsen en op 'enter' te drukken

en: Unknown package record!
nl: Onbekend pakketrecord!

en: Usage: apt-sortpkgs [options] file1 [file2 ...]
    
    apt-sortpkgs is a simple tool to sort package files. The -s option is used
    to indicate what kind of file it is.
    
    Options:
      -h   This help text
      -s   Use source file sorting
      -c=? Read this configuration file
      -o=? Set an arbitary configuration option, eg -o dir::cache=/tmp
nl: Gebruik: apt-sortpkgs [opties] bestand1 [bestand2 ...]
    
    apt-sortpkgs is een simpel programma om pakketbestanden te sorteren.
    De -s optie wordt gebruikt om aan te geven om welk soort bestand het gaat.
    
    Opties:
      -h    Deze helptekst
      -s    Sorteer bronbestanden
      -c=? Lees dit configuratiebestand
      -o=? Stel een willekeurige optie in, b.v. -o dir::cache=/tmp

en: Bad default setting!
nl: Foute standaardinstelling!

en: Press enter to continue.
nl: Druk 'enter' om door te gaan.

en: Some errors occurred while unpacking. I'm going to configure the
nl: Er zijn fouten opgetreden tijdens het uitpakken. De geïnstalleerde

en: packages that were installed. This may result in duplicate errors
nl: pakketten worden geconfigureerd. Hierbij kunnen fouten meerdere malen optreden

en: or errors caused by missing dependencies. This is OK, only the errors
nl: of veroorzaakt worden door niet-voldane vereisten. Dit is Ok, enkel de fouten

en: above this message are important. Please fix them and run [I]nstall again
nl: boven dit bericht zijn belangrijk. U dient ze op te lossen en de installatie opnieuw uit te voeren

en: Merging Available information
nl: De beschikbare informatie wordt samengevoegd

en: Failed to create pipes
nl: Aanmaken pijp is mislukt

en: Failed to exec gzip
nl: Uitvoeren van gzip is mislukt

en: Corrupted archive
nl: Beschadigd archief

en: Tar Checksum failed, archive corrupted
nl: Tar controlesom klopt niet, het pakket is beschadigd

en: Unknown TAR header type %u, member %s
nl: Onbekende TAR-kopteksttype %u, onderdeel %s

en: Invalid archive signature
nl: Ongeldige archiefondertekening

en: Error reading archive member header
nl: Fout bij het lezen van de koptekst van het archief-onderdeel

en: Invalid archive member header
nl: Ongeldige koptekst in archiefonderdeel

en: Archive is too short
nl: Archief is te kort

en: Failed to read the archive headers
nl: Lezen van de archiefkopteksten is mislukt

en: DropNode called on still linked node
nl: DropNode werd aangeroepen op een nog gelinkte knoop

en: Failed to locate the hash element!
nl: Localiseren van het hash-element is mislukt!

en: Failed to allocate diversion
nl: Toewijzen van de omleiding is mislukt

en: Internal Error in AddDiversion
nl: Interne fout in AddDiversion

en: Trying to overwrite a diversion, %s -> %s and %s/%s
nl: Er wordt gepoogt om de omleiding %s->%s en %s/%s te overschrijven

en: Double add of diversion %s -> %s
nl: Dubbele toevoeging van de omleiding %s->%s

en: Duplicate conf file %s/%s
nl: Dubbel van configuratiebestand %s/%s

en: Failed write file %s
nl: Wegschrijven van bestand %s is mislukt

en: Failed to close file %s
nl: Sluiten van bestand %s is mislukt

en: The path %s is too long
nl: Het pad %s is te lang

en: Unpacking %s more than once
nl: %s wordt meer dan eens uitgepakt

en: The directory %s is diverted
nl: De map %s is al omgeleid

en: The package is trying to write to the diversion target %s/%s
nl: Het pakket probeert om het omleidingsdoel %s/%s weg te schrijven

en: The diversion path is too long
nl: Het omleidingspad is te lang

en: The directory %s is being replaced by a non-directory
nl: De map %s wordt vervangen met een niet-map

en: Failed to locate node in its hash bucket
nl: Vinden van de knoop in de hash-emmer is mislukt

en: The path is too long
nl: Het pad is te lang

en: Overwrite package match with no version for %s
nl: Pakket-overeenkomst wordt overschreven met 'no version' voor %s

en: File %s/%s overwrites the one in the package %s
nl: Het bestand %s/%s overschrijft het bestand van pakket %s

en: Unable to read %s
nl: Kan %s niet lezen

en: Unable to stat %s
nl: Kan de status van %s niet opvragen

en: Failed to remove %s
nl: Verwijderen van %s is mislukt

en: Unable to create %s
nl: Kan %s niet aanmaken

en: Failed to stat %sinfo
nl: Opvragen van de status van %sinfo is mislukt

en: The info and temp directories need to be on the same filesystem
nl: De 'info'- en de 'temp'-mappen dienen op hetzelfde bestandsysteem te staan

note: Build the status cache
en: Reading Package Lists
nl: Pakketlijsten worden ingelezen

en: Failed to change to the admin dir %sinfo
nl: Verspringen naar de beheermap %sinfo is mislukt

en: Internal Error getting a Package Name
nl: Interne fout bij het ophalen van de pakketnaam

en: Reading File Listing
nl: Bestandslijst worden ingelezen

en: Failed to open the list file '%sinfo/%s'. If you cannot restore this file then make it empty and immediately re-install the same version of the package!
nl: Openen van het lijstbestand '%sinfo/%s' is mislukt. Als u dit bestand niet kunt herstellen dient u het leeg te maken en daarna onmiddelijk dezelfde versie van het pakket te installeren!

en: Failed reading the list file %sinfo/%s
nl: Lezen van lijstbestand %sinfo/%s is mislukt

en: Internal Error getting a Node
nl: Interne fout bij het verkrijgen van een knoop

en: Failed to open the diversions file %sdiversions
nl: Openen van het omleidingsbestand %sdeversions is mislukt

en: The diversion file is corrupted
nl: Het pakketcachebestand is beschadigd

en: Invalid line in the diversion file: %s
nl: Ongeldige regel in het omleidingsbestand: %s

en: Internal Error adding a diversion
nl: Interne fout bij het toevoegen van een omleiding

en: The pkg cache must be initialize first
nl: De pakketcache dient eerst geïnitaliseerd te zijn

en: Reading File List
nl: Bestandslijst wordt ingelezen

en: Failed to find a Package: Header, offset %lu
nl: Vinden van een 'Package:'-koptekst is mislukt, regel %lu

en: Bad ConfFile section in the status file. Offset %lu
nl: Foute 'ConfFile'-sectie in het statusbestand. Regel %lu

en: Error parsing MD5. Offset %lu
nl: Fout bij het parsen van de MD5. regel %lu

en: This is not a valid DEB archive, missing '%s' member
nl: Dit is geen geldig DEB archief, het '%s' onderdeel mankeert

en: Internal Error, could not locate member %s
nl: Interne fout, kon lokaal onderdeel %s niet vinden

en: Couldn't change to %s
nl: Kon %s niet wijzigen

en: Internal Error, could not locate member
nl: Interne fout, kon onderdeel niet vinden

en: Failed to locate a valid control file
nl: Localiseren van een geldig 'control'-bestand is mislukt

en: Unparsible control file
nl: Niet-ontleedbaar 'control'-bestand

en: Unable to read the cdrom database %s
nl: Kan de cd-rom databank %s niet lezen

en: Please use apt-cdrom to make this CD recognized by APT. apt-get update cannot be used to add new CDs
nl: Om deze APT deze CD te laten herkennen kunt u best apt-cdrom gebruiken. 'apt-get update' is niet in staat om nieuwe CDs toe te voegen

en: Wrong CD
nl: Verkeerde CD

en: Unable to unmount the CD-ROM in %s, it may still be in use.
nl: Kan de CD-ROM in %s niet loskoppelen, mogelijk wordt die nog steeds gebruikt

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Failed to stat
nl: Status opvragen is mislukt

en: Failed to set modification time
nl: Instellen van de aanpassingstijd is mislukt

en: Invalid URI, local URIS must not start with //
nl: Ongeldige URI, lokale URIs mogen niet beginnen met //

note: Login must be before getpeername otherwise dante won't work.
en: Logging in
nl: Er wordt aangemeld

en: Unable to determine the peer name
nl: Kan de 'peer'-naam niet bepalen

en: Unable to determine the local name
nl: Kan de lokale naam niet bepalen

en: Server refused our connection and said: %s
nl: Onze verbinding is door de server geweigerd met bericht: %s

en: USER failed, server said: %s
nl: USER mislukt; bericht van server: %s

en: PASS failed, server said: %s
nl: PASS mislukt; bericht van server: %s

en: A proxy server was specified but no login script, Acquire::ftp::ProxyLogin is empty.
nl: Er was een proxy-server opgegeven, maar geen aanmeldscript, Acquire::ftp::ProxyLogin is leeg.

en: Login script command '%s' failed, server said: %s
nl: Aanmeldscriptopdracht '%s' is mislukt; bericht van server: %s

en: TYPE failed, server said: %s
nl: TYPE mislukt; bericht van server: %s

en: Connection timeout
nl: Verbinding is verlopen

en: Server closed the connection
nl: Verbinding is verbroken door de server

en: Read error
nl: Leesfout

en: A response overflowed the buffer.
nl: Een reactie deed de buffer overlopen

en: Protocol corruption
nl: Protocolcorruptie

en: Write Error
nl: Schrijffout

en: Could not create a socket
nl: Kon geen socket aanmaken

en: Could not connect data socket, connection timed out
nl: Kon de datasocket niet verbinden, de verbinding verliep

en: Could not connect passive socket.
nl: Kon de passieve socket niet verbinden

en: getaddrinfo was unable to get a listening socket
nl: getaddrinfo kon geen luistersocket verkrijgen

en: Could not bind a socket
nl: Kon geen socket binden

en: Could not listen on the socket
nl: Kon niet op de socket niet luisteren

en: Could not determine the socket's name
nl: Kon de socketnaam niet bepalen

en: Unable to send PORT command
nl: Kan PORT-commando niet verzenden

en: Unknown address family %u (AF_*)
nl: Onbekende adresfamilie %u (AF_*)

en: EPRT failed, server said: %s
nl: EPRT is mislukt; bericht van server: %s

en: Data socket connect timed out
nl: Datasocket verbinding is verlopen

en: Unable to accept connection
nl: Kan de verbinding niet aanvaarden

en: Problem hashing file
nl: Probleem bij het hashen van het bestand

en: Unable to fetch file, server said '%s'
nl: Kan bestand niet ophalen; bericht van server: %s

en: Data socket timed out
nl: Datasocket verliep

en: Data transfer failed, server said '%s'
nl: Data transfer is mislukt, server zei: %s

note: Get the files information
en: Query
nl: Zoekopdracht

en: Unable to invoke
nl: Aanroepen gaat niet

en: Connecting to %s (%s)
nl: Er wordt verbinding gemaakt met %s (%s)

en: Could not create a socket for %s (f=%u t=%u p=%u)
nl: Kon de socket voor %s (f=%u t=%u p=%u) niet aanmaken

en: Cannot initiate the connection to %s:%s (%s).
nl: Kan de verbinding met %s:%s (%s) niet aangaan.

en: Could not connect to %s:%s (%s), connection timed out
nl: Kon niet verbinden met %s:%s (%s), de verbinding verliep

en: Could not connect to %s:%s (%s).
nl: Kon niet verbinden met %s:%s (%s).

note: We say this mainly because the pause here is for the ssh connection that is still going
en: Connecting to %s
nl: Er wordt verbinding gemaakt met %s

en: Could not resolve '%s'
nl: Kon '%s' niet vinden

en: Temporary failure resolving '%s'
nl: Tijdelijke fout bij het opzoeken van '%s'

en: Something wicked happened resolving '%s:%s' (%i)
nl: Er gebeurde iets raars bij het zoeken naar '%s:%s' (%i)

en: Unable to connect to %s %s:
nl: Kan niet verbinden met %s %s:

en: Couldn't open pipe for %s
nl: Kon geen pijp openen voor %s

en: Read error from %s process
nl: Leesfout door proces %s

en: Waiting for headers
nl: Wachtend op de kopteksten

en: Got a single header line over %u chars
nl: Er is een enkele koptekst-regel met meer dan %u karakters

en: Bad header line
nl: Foute koptekstregel

en: The http server sent an invalid reply header
nl: Er is door de http server een ongeldige 'reply'-koptekst verstuurd

en: The http server sent an invalid Content-Length header
nl: Er is door de http server een ongeldige 'Content-Length'-koptekst verstuurd

en: The http server sent an invalid Content-Range header
nl: Er is door de http server een ongeldige 'Content-Range'-koptekst verstuurd

en: This http server has broken range support
nl: De bereik-ondersteuning van deze HTTP-server werkt niet

en: Unknown date format
nl: Onbekend datumformaat

en: Select failed
nl: Selectie is mislukt

en: Connection timed out
nl: Verbinding verliep

en: Error writing to output file
nl: Fout bij het schrijven naar het uitvoerbestand

en: Error writing to file
nl: Fout bij het schrijven naar bestand

en: Error writing to the file
nl: Fout bij het schrijven naar het bestand

en: Error reading from server Remote end closed connection
nl: Fout bij het lezen van de server, andere kant heeft de verbinding gesloten

en: Error reading from server
nl: Fout bij het lezen van de server

en: Bad header Data
nl: Foute koptekstdata

en: Connection failed
nl: Verbinding mislukt

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Can't mmap an empty file
nl: Kan een leeg bestand niet mmappen

en: Couldn't make mmap of %lu bytes
nl: Kon van %lu bytes geen mmap maken

en: Selection %s not found
nl: Selectie %s werd niet gevonden

en: Unrecognized type abbreviation: '%c'
nl: Onbekende typeafkorting '%c'

en: Opening configuration file %s
nl: Configuratiebestand %s wordt geopend

en: Line %d too long (max %d)
nl: Regel %d is te lang (maxl %d)

en: Syntax error %s:%u: Block starts with no name.
nl: Syntaxfout %s:%u: Blok start zonder naam

en: Syntax error %s:%u: Malformed Tag
nl: Syntaxfout %s:%u: Verkeerd gevormde markering

en: Syntax error %s:%u: Extra junk after value
nl: Syntaxfout %s:%u: Extra rommel na waarde

en: Syntax error %s:%u: Directives can only be done at the top level
nl: Syntaxfout %s:%u: Richtlijnen kunnen enkel op het hoogste niveau gegeven worden

en: Syntax error %s:%u: Too many nested includes
nl: Syntaxfout %s:%u: Teveel geneste invoegingen

en: Syntax error %s:%u: Included from here
nl: Syntaxfout %s:%u: Van hier ingevoegd

en: Syntax error %s:%u: Unsupported directive '%s'
nl: Syntaxfout %s:%u: Niet-ondersteunde richtlijn '%s'

en: Syntax error %s:%u: Extra junk at end of file
nl: Syntaxfout %s:%u: Extra rommel aan het einde van het bestand

en: %c%s... Error!
nl: %c%s... Fout!

en: %c%s... Done
nl: %c%s... Klaar

en: Command line option '%c' [from %s] is not known.
nl: Commandoregel-optie '%c' [van %s] is onbekend

en: Command line option %s is not understood
nl: Commandoregel-optie %s wordt niet begrepen

en: Command line option %s is not boolean
nl: Commandoregel-optie %s is niet booleaans

en: Option %s requires an argument.
nl: Optie %s vereist een argument.

en: Option %s: Configuration item specification must have an =<val>.
nl: Optie %s: De specificatie van het configuratie-item dient een =<waarde> te bevatten.

en: Option %s requires an integer argument, not '%s'
nl: Optie %s vereist een integer getal als argument, niet '%s'

en: Option '%s' is too long
nl: Optie '%s' is te lang

en: Sense %s is not understood, try true or false.
nl: Waarde %s wordt niet begrepen, probeer 'true' of 'false'

en: Invalid operation %s
nl: Ongeldige operatie %s

en: Unable to stat the mount point %s
nl: Kan de status van het aanhechtpunt %s niet opvragen

en: Unable to change to %s
nl: Kan %s niet veranderen

en: Failed to stat the cdrom
nl: Het opvragen van de CD-status is mislukt.

en: Not using locking for read only lock file %s
nl: Er wordt geen vergrendeling gebruikt voor het alleen-lezen-vergrendelingsbestand %s

en: Could not open lock file %s
nl: Kon het vergrendelingsbestand '%s' niet openen

en: Not using locking for nfs mounted lock file %s
nl: Het via nfs aangekoppelde vergrendelingsbestand %s wordt niet vergrendeld

en: Could not get lock %s
nl: Kon vergrendeling %s niet verkrijgen

en: Waited, for %s but it wasn't there
nl: Er is gewacht op %s, maar die kwam niet

en: Sub-process %s received a segmentation fault.
nl: Subproces %s ontving een segmentatiefout.

en: Sub-process %s returned an error code (%u)
nl: Subproces %s gaf de foutcode %u terug

en: Sub-process %s exited unexpectedly
nl: Subproces %s sloot onverwacht af

en: Could not open file %s
nl: Kon het bestand %s niet openen

en: read, still have %lu to read but none left
nl: lees, de laatste te lezen %lu zijn niet beschikbaar

en: Write error
nl: Schrijffout

en: write, still have %lu to write but couldn't
nl: schrijf, de laatste %lu konden niet weggeschreven worden

en: Problem closing the file
nl: Probleem bij het afsluiten van het bestand

en: Problem unlinking the file
nl: Probleem bij het ontlinken van het bestand

en: Problem syncing the file
nl: Probleem bij het synchroniseren van het bestand

en: Empty package cache
nl: Lege pakketcache

en: The package cache file is corrupted
nl: Het pakketcachebestand is beschadigd

en: The package cache file is an incompatible version
nl: Het pakketcachebestand heeft een niet-compatible versie

en: This APT does not support the Versioning System '%s'
nl: Deze APT ondersteunt het versienummeringssysteem '%s' niet

en: The package cache was built for a different architecture
nl: De pakketcache was aangemaakt voor een andere architectuur

en: Depends
nl: Vereisten

en: PreDepends
nl: Voor-Vereisten

en: Suggests
nl: Suggesties

en: Recommends
nl: Aanbevelingen

en: Conflicts
nl: Conflicteert met

en: Replaces
nl: Vervangt

en: Obsoletes
nl: Verouderd

en: important
nl: belangrijk

en: required
nl: noodzakelijk

en: standard
nl: standaard

en: optional
nl: optioneel

en: Building Dependency Tree
nl: Boom van vereisten wordt opgebouwd

en: Candidate Versions
nl: Kandidaat-versies

en: Dependency Generation
nl: Generatie vereisten

en: Unable to parse package file %s (1)
nl: Kon pakketbestand %s niet ontleden (1)

en: Unable to parse package file %s (2)
nl: Kon pakketbestand %s niet ontleden (2)

en: Malformed line %lu in source list %s (URI)
nl: Misvormde regel %lu in bronlijst %s (URI)

en: Malformed line %lu in source list %s (dist)
nl: Misvormde regel %lu in bronlijst %s (dist)

en: Malformed line %lu in source list %s (URI parse)
nl: Misvormde regel %lu in bronlijst %s (URI parse)

en: Malformed line %lu in source list %s (Absolute dist)
nl: Misvormde regel %lu in bronlijst %s (Absolute dist)

en: Malformed line %lu in source list %s (dist parse)
nl: Misvormde regel %lu in bronlijst %s (dist parse)

en: Vendor block %s is invalid
nl: Verkopersblok %s is ongeldig

en: Opening %s
nl: %s wordt geopend

en: Line %u too long in source list %s.
nl: Regel %u van de bronlijst %s is te lang.

en: Malformed line %u in source list %s (type)
nl: Misvormde regel %u in bronlijst %s (type)

en: Type '%s' is not known in on line %u in source list %s
nl: Onbekend type '%s' op regel %u in bronlijst %s

en: Malformed line %u in source list %s (vendor id)
nl: Misvormde regel %u in bronlijst %s (verkopers-ID)

en: Unknown vendor ID '%s' in line %u of source list %s
nl: Onbekende verkopers-ID '%s' op regel %u in bronlijst %s

en: This installation run will require temporarily removing the essential package %s due to a Conflicts/Pre-Depends loop. This is often bad, but if you really want to do it, activate the APT::Force-LoopBreak option.
nl: Deze installatieaanroep vereist het tijdelijk verwijderen van het essentiële pakket %s, dit omwille van een Conflicts/Pre-Depends -lus. Dit is vaak slecht, wilt u dit echt doen dan dient u de APT::Force-LoopBreak optie te activeren.

en: Index file type '%s' is not supported
nl: Indexbestandtype '%s' wordt niet ondersteund

en: The package %s needs to be reinstalled, but I can't find an archive for it.
nl: Pakket %s moet opnieuw geïnstalleerd worden, maar er kan geen archief voor gevonden worden.

en: Error, pkgProblemResolver::Resolve generated breaks, this may be caused by held packages.
nl: Fout, pkgProblemResolver::Resolve maakte scheidingen aan, dit kan veroorzaakt worden door vastgehouden pakketten.

en: Unable to correct problems, you have held broken packages.
nl: Kan problemen niet verhelpen, u houdt niet-werkende pakketten vast.

en: Lists directory %spartial is missing.
nl: Lijstmap %spartial is afwezig.

en: Archive directory %spartial is missing.
nl: Archiefmap %spartial is afwezig.

en: The method driver %s could not be found.
nl: Het methodestuurprogramma %s kon niet gevonden worden.

en: Method %s did not start correctly
nl: Methode %s startte niet op de juiste manier

en: Packaging system '%s' is not supported
nl: Pakketbeheersysteem '%s' wordt niet ondersteund

en: Unable to determine a suitable packaging system type
nl: Kan geen geschikt pakketsysteemtype bepalen

en: Unable to stat %s.
nl: Kan de status van %s niet opvragen.

en: You must put some 'source' URIs in your sources.list
nl: Uw bronnenlijst (/etc/apt/sources.list) dient minstens 1 bron-URI te bevatten

en: The package lists or status file could not be parsed or opened.
nl: De pakketlijsten of het statusbestand konden of niet ontleed, of niet geopend worden.

en: You may want to run apt-get update to correct these problems
nl: U kunt misschien 'apt-get update' uitvoeren om deze problemen te verhelpen.

en: Invalid record in the preferences file, no Package header
nl: Ongeldige record in het voorkeurenbestand, geen 'Package'-koptekst

en: Did not understand pin type %s
nl: Pintype %s wordt niet begrepen

en: No priority (or zero) specified for pin
nl: Er is geen prioriteit (of nul) opgegeven voor deze pin

en: Cache has an incompatible versioning system
nl: Cache heeft een niet-compatibel versienummeringssysteem

en: Error occured while processing %s (NewPackage)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (NewPackage)

en: Error occured while processing %s (UsePackage1)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (UsePackage1)

en: Error occured while processing %s (UsePackage2)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (UsePackage2)

en: Error occured while processing %s (NewFileVer1)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (NewFileVer1)

en: Error occured while processing %s (NewVersion1)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (NewVersion1)

en: Error occured while processing %s (UsePackage3)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (UsePackage3)

en: Error occured while processing %s (NewVersion2)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (NewVersion2)

en: Wow, you exceeded the number of package names this APT is capable of.
nl: Wauw, u heeft meer pakketten dan deze APT aankan!

en: Wow, you exceeded the number of versions this APT is capable of.
nl: Wauw, u heeft meer versies dan deze APT aankan!

en: Wow, you exceeded the number of dependencies this APT is capable of.
nl: Wauw, u heeft meer afhankelijkheden dan deze APT aankan!

en: Error occured while processing %s (FindPkg)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (FindPkg)

en: Error occured while processing %s (CollectFileProvides)
nl: Fout tijdens verwerken van %s (CollectFileProvides)

en: Package %s %s was not found while processing file dependencies
nl: Pakket %s %s werd niet gevonden bij het verwerken van de bestandsafhankelijkheden

en: Couldn't stat source package list %s
nl: Kon de status van de bronpakketlijst %s niet opvragen

en: Collecting File Provides
nl: Voorziene bestanden worden verzameld

en: IO Error saving source cache
nl: Invoer/Uitvoer-fout tijdens wegschrijven bronpakketcache

en: rename failed, %s (%s -> %s).
nl: herbenoeming faalde, %s (%s -> %s).

en: I wasn't able to locate a file for the %s package. This might mean you need to manually fix this package. (due to missing arch)
nl: Er kon geen bestand gevonden worden voor pakket %s. Dit kan betekenen dat u dit pakket handmatig moet repareren (wegens missende architectuur).

en: I wasn't able to locate file for the %s package. This might mean you need to manually fix this package.
nl: Er kon geen bestand gevonden worden voor pakket %s. Dit kan betekenen dat u dit pakket handmatig moet repareren.

en: The package index files are corrupted. No Filename: field for package %s.
nl: De pakketindex-bestanden zijn beschadigd. Er is geen 'Filename:'-veld voor pakket %s.

en: Size mismatch
nl: Grootte komt niet overeen

en: MD5Sum mismatch
nl: MD5Sum komt niet overeen

en: File Not Found
nl: Bestand niet gevonden

en: Connection closed prematurely
nl: Verbinding werd voortijdig afgebroken
