gnome-session - en to da translation catalogue (6 entries)

en: GNOME Classic
da: GNOME-klassisk

en: This session logs you into GNOME
da: Denne session logger dig ind i GNOME

en: Your session has been saved.
da: Din session er blevet gemt.

en: Failed to save session
da: Kunne ikke gemme session

en: Could not connect to the session bus
da: Kunne ikke forbinde til sessionsbussen

en: Could not connect to the session manager
da: Kunne ikke tilkoble til sessionshåndteringen
