win32-loader_i10n - en to kk translation catalogue (57 entries)

note: translate: This must be a valid string recognised by Nsis.  If your language is not yet supported by Nsis, please translate the missing Nsis part first.
en: LANG_ENGLISH
kk: LANG_KAZAKH

note: translate: This must be the string used by GNU iconv to represent the charset used by Windows for your language.  If you don't know, check [wine]/tools/wmc/lang.c, or http://www.microsoft.com/globaldev/reference/WinCP.mspx IMPORTANT: In the rest of this file, only the subset of UTF-8 that can be con
en: windows-1252
kk: windows-1251

note: translate: Charset used by NTLDR in your localised version of Windows XP.  If you don't know, maybe http://en.wikipedia.org/wiki/Code_page helps.
en: cp437
kk: cp866

note: translate: The name of your language _in English_ (must be restricted to ascii)
en: English
kk: Kazakh

note: translate: IMPORTANT: only the subset of UTF-8 that can be converted to NTLDR charset (e.g. cp437) should be used in this string.  If you don't know which charset applies, limit yourself to ascii.
en: Debian Installer
kk: Debian Орнату

note: translate: The nlf file for your language should be found in /usr/share/nsis/Contrib/Language files/
en: English.nlf
kk: Kazakh.nlf

en: Debian-Installer Loader
kk: Debian Орнату бағдарламасын жүктеуші

en: Cannot find win32-loader.ini.
kk: win32-loader.ini файлы табылмайды.

en: win32-loader.ini is incomplete.  Contact the provider of this medium.
kk: win32-loader.ini мазмұны толық емес. Осы дисктің таратушысымен хабарласыңыз.

en: This program has detected that your keyboard type is "$0".  Is this correct?
kk: Бағдарлама сіздің пернетақтаңызды "$0" деп анықтады. Шынымен солай ма?

en: Please send a bug report with the following information:
    
     - Version of Windows.
     - Country settings.
     - Real keyboard type.
     - Detected keyboard type.
    
    Thank you.
kk: Келесі ақпараты бар Қателер туралы хатты жіберуді өтінеміз:
    
     - Windows нұсқасы.
     - Жергілікті параметрлер.
     - Пернетақтаның нақты түрі.
     - Пернетақтаның анықталған түрі.
    
    Көп рахмет.

en: There doesn't seem to be enough free disk space in drive $c.  For a complete desktop install, it is recommended to have at least 3 GB.  If there is already a separate disk or partition to install Debian, or if you plan to replace Windows completely, you can safely ignore this warning.
kk: $c дискісінің бос орны жеткіліксіз болуы мүмкін. Кәдімгі машинаға орнату үшін ұсынылатын бос орынның көлемі кемінде 3 ГБ құрайды. Debian орнату кезінде басқа диск таңдаймын не Windows жүйесін толығымен ауыстырамын десеңіз, бұл ескертуді елемей, жалғастыра беріңіз.

en: Error: not enough free disk space.  Aborting install.
kk: Қате: бос орын жеткіліксіз. Орнату тоқтатылды.

en: This program doesn't support Windows $windows_version yet.
kk: Бұл бағдарлама әзірге Windows $windows_version нұсқасын қолдамайды.

en: The version of Debian you're trying to install is designed to run on modern, 64-bit computers.  However, your computer is incapable of running 64-bit programs.
    
    Use the 32-bit ("i386") version of Debian, or the Multi-arch version which is able to install either of them.
    
    This installer will abort now.
kk: Сіз орнатуды қалаған Debian нұсқасы 64 разрядтық компьютерлерге арналған. Сіздің компьютеріңіз 64 разрядтық бағдарламаларды орындай алмайды.
    
    Debian жүйесінің 32 рязрядтық ("i386") нұсқасын немесе көп сәулетті нұсқаны қолданыңыз.
    
    Орнату бағдарламасы өз жұмысын тоқтатады.

en: Your computer is capable of running modern, 64-bit operating systems.  However, the version of Debian you're trying to install is designed to run on older, 32-bit hardware.
    
    You may still proceed with this install, but in order to take the most advantage of your computer, we recommend that you use the 64-bit ("amd64") version of Debian instead, or the Multi-arch version which is able to install either of them.
    
    Would you like to abort now?
kk: Сіздің компьютеріңіз 64 разрядтық бағдарламаларды орындай алмады. Сіз орнатуды қалаған Debian нұсқасы 32 разрядтық компьютерлерге арналған.
    
    Орнатуды жалғастыра беруге болады, алайда компьютеріңіздің толық мүмкіндігін ашу үшін Debian жүйесінің 64 рязрядтық ("amd64") нұсқасын немесе көп сәулетті нұсқаны қолданыңыз.
    
    Орнату бағдарламасынан шығуды қалайсыз ба?

note: translate: "system partition" and "boot partition" are defined by Microsoft to mean the opposite of what a normal person would expect they mean, so please keep the quotes, and translate them as literally as possible.  Also, I suggest you use the same term used in http://support.microsoft.com/kb/3144
en: Unable to find "system partition", assuming it is the same as the "boot partition" ($c).
kk: "Жүйелік бөлім" табылмады, жүйелік бөлім мен "жүктейтін бөлім" бір деп қарастырылады ($c).

en: Select install mode:
kk: Орнату түрін таңдаңыз:

en: Normal mode.  Recommended for most users.
kk: Қалыпты. Көпшілік пайдаланушыларға ұсынылады.

en: Expert mode.  Recommended for expert users who want full control of the install process.
kk: Эксперттік. Орнату барысын толығымен басқаруды қалайтын тәжірибелі пайдаланушыларға ұсынылады.

en: Select action:
kk: Әрекет таңдаңыз:

en: Install Debian GNU/Linux on this computer.
kk: Осы компьютерге Debian GNU/Linux орнату.

en: Repair an existing Debian system (rescue mode).
kk: Бұрынан бар Debian жүйесін қалпына келтіру

en: Graphical install
kk: Графикалық интерфейс қолдану

en: Text install
kk: Мәтіндік интерфейс қолдану

en: Downloading %s
kk: Жүктелуде: %s

en: Connecting ...
kk: Байланысу...

en: second
kk: секунд

en: minute
kk: минут

en: hour
kk: сағат

en: %dkB (%d%%) of %dkB at %d.%01dkB/s
kk: %dкБ (%d%%) - %dкБ; жылдамдығы %d,%01dкБ/с

en:  (%d %s%s remaining)
kk:  (%d %s%s қалды)

en: Select which version of Debian-Installer to use:
kk: Debian Орнату бағдарламасының пайдаланатын нұсқасын таңдаңыз:

en: Stable release.  This will install Debian "stable".
kk: Тұрақты. Debian жүйесінің "тұрақты" ("stable") нұсқасын орнатады.

en: Daily build.  This is the development version of Debian-Installer.  It will install Debian "testing" by default, and may be capable of installing "stable" or "unstable" as well.
kk: Күнделікті. Debian жүйесінің "тексеру үшін" ("testing") арналған нұсқасын орнатады. Ол өз кезегінде тұрақты не тұрақсыз болуы мүмкін.

note: translate: You might want to mention that so-called "known issues" page is only available in English.
en: It is recommended that you check for known issues before using a daily build.  Would you like to do that now?
kk: Белгілі ақаулықтар туралы алдын-ала біліп алу ұсынылады. Бұл туралы қазір білгіңіз келе ме?

en: Desktop environment:
kk: Жұмыс үстелінің ортасы:

en: None
kk: Жоқ

en: Debian-Installer Loader will be setup with the following parameters.  Do NOT change any of these unless you know what you're doing.
kk: Debian орнату бағдарламасын жүктеуші келесі параметрлермен орнатылады. Параметрлер не үшін жауап беретіндігін білмесеңіз, ешқайсысын өзгертпеңіз.

en: Proxy settings (host:port):
kk: Прокси баптау (хост:порт):

en: Location of boot.ini:
kk: boot.ini орналасуы:

en: Base URL for netboot images (linux and initrd.gz):
kk: Netboot бейнесінің (linux және initrd.gz) негізгі URL адресі:

en: Error
kk: Қате

en: Error: failed to copy $0 to $1.
kk: Қате: $0 файлын $1 деп көшіу сәтсіз аяқталды.

en: Generating $0
kk: Құру $0

en: Appending preseeding information to $0
kk: Алдын-ала баптау туралы ақпаратты $0 толықтыру

en: Error: unable to run $0.
kk: Қате: $0 бастау мүмкін емес.

en: Disabling NTFS compression in bootstrap files
kk: Жүктеуші файлдарындағы NTFS қысуын өшіру

en: Registering Debian-Installer in NTLDR
kk: Debian орнату бағдарламасын NTLDR жүктеушісіне тіркеу

en: Registering Debian-Installer in BootMgr
kk: Debian орнату бағдарламасын BootMgr жүктеушісіне тіркеу

en: Error: failed to parse bcdedit.exe output.
kk: Қате: bcdedit.exe шығыс нәтижесін талдау сәтсіз аяқталды.

en: Error: $0 not found.  Is this really Windows $windows_version?
kk: Қате: $0 табылмады. Жүйе нұсқасының Windows $windows_version екендігіне көз жеткізіңіз.

en: VERY IMPORTANT NOTICE:\n\n
kk: ӨТЕ МАҢЫЗДЫ ЕСКЕРТУ:\n\n

note: translate: The following two strings are mutualy exclusive.  win32-loader will display one or the other depending on version of Windows. Take into account that either option has to make sense in our current context (i.e. be careful when using pronouns, etc).
en: The second stage of this install process will now be started.  After your confirmation, this program will restart Windows in DOS mode, and automaticaly load Debian Installer.\n\n
kk: Орнату барысының екінші кезеңі қазір басталады. Растаудан кейін бағдарлама Windows жүйесін DOS режимінде жүктеп, Debian орнату барысына көшеді.\n

en: You need to reboot in order to proceed with your Debian install.  During your next boot, you will be asked whether you want to start Windows or Debian Installer.  Choose Debian Installer to continue with the install process.\n\n
kk: Debian орнатуды жалғастыру үшін компьютерді қайта жүктеу керек. Компьютер қосылған кезде, Windows жүйесін не Debian орнатуды бастау сұралады. Сол кезде Debian Орнату пунктін таңдаңыз.\n\n

en: During the install process, you will be offered the possibility of either reducing your Windows partition to install Debian or completely replacing it.  In both cases, it is STRONGLY RECOMMENDED that you have previously made a backup of your data.  Nor the authors of this loader neither the Debian project will take ANY RESPONSIBILITY in the event of data loss.\n\nOnce your Debian install is complete (and if you have chosen to keep Windows in your disk), you can uninstall the Debian-Installer Loader through the Windows Add/Remove Programs dialog in Control Panel.
kk: Орнату барысында Debian үшін Windows бөлімін қысқарту не оны толығымен ауыстыру туралы сұралады. Қайткенмен, өзіңіздің жеке деректеріңіздің сақтық көшірмесін жасау ӨТЕ МАҢЫЗДЫ екенін ескертеміз. Осы жүктеушінің авторлары да, Debian жобасының өзі де деректердің кездейсоқ жойылуына ЕШҚАНДАЙ ЖАУАПКЕРШІЛІК алмайды.\n\nDebian орнатылып біткен соң (және Windows жүйесін қалдыруды таңдаған болсаңыз), сіз Debian орнату бағдарламасының жүктеушісін Windows Басқару панеліндегі Бағдарлама орнату/жою мүмкіндігі арқылы жоя аласыз.

en: Do you want to reboot now?
kk: Қайта жүктеуді қазір орындауды қалайсыз ба?
