console-data - en to kk translation catalogue (80 entries)

note: Type: select Choices
en: American English
kk: Американ ағылшын

note: Type: select Choices
en: Belarusian
kk: Беларус

note: Type: select Choices
en: Belgian
kk: Бельгиялық

note: Type: select Choices
en: Brazilian (ABNT2 layout)
kk: Бразилиялық (ABNT2 layout)

note: Type: select Choices
en: Brazilian (EUA layout)
kk: Бразилиялық (EUA layout)

note: Type: select Choices
en: British English
kk: Ұлыбританиялық ағылшын

note: Type: select Choices
en: Bulgarian
kk: Болгар

note: Type: select Choices
en: Canadian Multilingual
kk: Канадалық көптілді

note: Type: select Choices
en: Croatian
kk: Хорват

note: Type: select Choices
en: Czech
kk: Чех

note: Type: select Choices
en: Danish
kk: Даниялық

note: Type: select Choices
en: Dutch
kk: Голланд

note: Type: select Choices
en: Dvorak
kk: Дворак

note: Type: select Choices
en: Estonian
kk: Эстон

note: Type: select Choices
en: Finnish
kk: Финн

note: Type: select Choices
en: French
kk: Француз

note: Type: select Choices
en: French (obsolete)
kk: Француз (ескірген)

note: Type: select Choices
en: German
kk: Неміс

note: Type: select Choices
en: Greek
kk: Грек

note: Type: select Choices
en: Hebrew
kk: Иврит

note: Type: select Choices
en: Hungarian
kk: Венгр

note: Type: select Choices
en: Icelandic
kk: Исландиялық

note: Type: select Choices
en: Italian
kk: Италиян

note: Type: select Choices
en: Japanese
kk: Жапон

note: Type: select Choices
en: Latin American
kk: Латын америкалық

note: Type: select Choices
en: Latvian
kk: Латвиялық

note: Type: select Choices
en: Lithuanian
kk: Литвалық

note: Type: select Choices
en: Macedonian
kk: Македон

note: Type: select Choices
en: Norwegian
kk: Норвегиялық

note: Type: select Choices
en: Polish
kk: Польшалық

note: Type: select Choices
en: Portuguese
kk: Португал

note: Type: select Choices
en: Romanian
kk: Румын

note: Type: select Choices
en: Russian
kk: Орыс

note: Type: select Choices
en: Serbian (Cyrillic)
kk: Серб (Cyrillic)

note: Type: select Choices
en: Slovakian
kk: Словакиялық

note: Type: select Choices
en: Slovene
kk: Словениялық

note: Type: select Choices
en: Spanish
kk: Испан

note: Type: select Choices
en: Swedish
kk: Швециялық

note: Type: select Choices
en: Swiss French
kk: Швейцариялық француз

note: Type: select Choices
en: Swiss German
kk: Швейцариялық неміс

note: Type: select Choices
en: Turkish (F layout)
kk: Түрік (F layout)

note: Type: select Choices
en: Turkish (Q layout)
kk: Түрік (Q layout)

note: Type: select Choices
en: Ukrainian
kk: Украин

note: Type: select Description
en: Keymap to use:
kk: Қолданылатын пернетақта жаймасы:

note: Type: select Choices
en: American English (amiga)
kk: Американ ағылшын (amiga)

note: Type: select Choices
en: French (amiga)
kk: Француз (amiga)

note: Type: select Choices
en: German (amiga)
kk: Неміс (amiga)

note: Type: select Choices
en: Italian (amiga)
kk: Италиян (amiga)

note: Type: select Choices
en: Spanish (amiga)
kk: Испан (amiga)

note: Type: select Choices
en: Swedish (amiga)
kk: Швециялық (amiga)

note: Type: select Choices
en: Swiss German (amiga)
kk: Швейцариялық неміс (amiga)

note: Type: select Choices
en: Canadian French
kk: Канадалық француз

note: Type: select Choices
en: Thai
kk: Тай

note: Type: select Choices
en: American English (atari)
kk: Американ ағылшын (atari)

note: Type: select Choices
en: British English (atari)
kk: Ұлыбританиялық ағылшын (atari)

note: Type: select Choices
en: French (atari)
kk: Француз (atari)

note: Type: select Choices
en: German (atari)
kk: Неміс (atari)

note: Type: select Choices
en: Swedish (atari)
kk: Швециялық (atari)

note: Type: select Choices
en: American English (82 keys)
kk: Американ ағылшын (82 keys)

note: Type: select Choices
en: American English (extended kbd)
kk: Американ ағылшын (extended kbd)

note: Type: select Choices
en: French (alternate)
kk: Француз (alternate)

note: Type: select Choices
en: French (extended kbd)
kk: Француз (extended kbd)

note: Type: select Choices
en: German (extended kbd)
kk: Неміс (extended kbd)

note: Type: select Choices
en: American English (sun)
kk: Американ ағылшын (sun)

note: Type: select Choices
en: British English (type 5)
kk: Ұлыбританиялық ағылшын (type 5)

note: Type: select Choices
en: Czech (type 5; US layout)
kk: Чех (type 5; US layout)

note: Type: select Choices
en: Finnish (type 5)
kk: Финн (type 5)

note: Type: select Choices
en: French (type 5)
kk: Француз (type 5)

note: Type: select Choices
en: German (type 5)
kk: Неміс (type 5)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 4)
kk: Жапон (type 4)

note: Type: select Choices
en: Japanese (type 5)
kk: Жапон (type 5)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 4)
kk: Норвегиялық (type 4)

note: Type: select Choices
en: Norwegian (type 5)
kk: Норвегиялық (type 5)

note: Type: select Choices
en: Polish (sun)
kk: Польша (sun)

note: Type: select Choices
en: Russian (type 5)
kk: Орыс (type 5)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 4)
kk: Испан (type 4)

note: Type: select Choices
en: Spanish (type 5)
kk: Испан (type 5)

note: Type: select Choices
en: Turkish Q (type 5)
kk: Түрік Q (type 5)

note: Type: select Choices
en: German (no dead keys)
kk: Неміс (no dead keys)

note: Type: select Description
en: Keymap to use for a USB keyboard:
kk: USB пернетақтасымен қолданылатын жайма:
