ssl-cert - en to sk translation catalogue (28 entries)

note: Type: string DefaultChoice
en: GB
sk: SK

note: Type: string Description
en: Country code:
sk: Kód krajiny:

note: Type: string Description
en: Please enter the two-letter ISO-3166 code to use in the SSL certificate.
sk: Prosím, zadajte dvojpísmenový kód ISO-3166, ktorý bude použitý v SSL certifikáte.

note: Type: string Description
en: It will become the 'countryName' field of the generated SSL certificate.
sk: Stane sa poľom „countryName“ vytvoreného SSL certifikátu.

note: Type: string DefaultChoice
en: Scotland
sk: Banskobystrický kraj

note: Type: string Description
en: State or province name:
sk: Názov štátu alebo provincie:

note: Type: string Description
en: Please enter the name of the administrative subdivision to use in the SSL certificate.
sk: Prosím, zadajte názov administratívneho podcelku, ktorý bude použitý v SSL certifikáte.

note: Type: string Description
en: It will become the 'stateOrProvinceName' field of the generated SSL certificate.
sk: Stane sa poľom „stateOrProvinceName“ vytvoreného SSL certifikátu.

note: Type: string DefaultChoice
en: Edinburgh
sk: Zvolen

note: Type: string Description
en: Locality name:
sk: Názov lokality:

note: Type: string Description
en: Please enter the name of the city or town to use in the SSL certificate.
sk: Prosím, zadajte názov mesta alebo obce, ktorý bude použitý v SSL certifikáte.

note: Type: string Description
en: It will become the 'localityName' field of the generated SSL certificate.
sk: Stane sa poľom „localityName“ vytvoreného SSL certifikátu.

note: Type: string DefaultChoice
en: Example Inc.
sk: Príklad, s.r.o.

note: Type: string Description
en: Organization name:
sk: Názov organizácie

note: Type: string Description
en: Please enter the name of the company or organization to use in the SSL certificate.
sk: Prosím, zadajte názov spoločnosti alebo organizácie, ktorý bude použitý v SSL certifikáte.

note: Type: string Description
en: It will become the 'organisationName' field of the generated SSL certificate.
sk: Stane sa poľom „organisationName“ vytvoreného SSL certifikátu.

note: Type: string DefaultChoice
en: Dept. of Examplification
sk: Oddelenie exemplifikácie

note: Type: string Description
en: Organizational unit name:
sk: Názov organizačnej jednotky:

note: Type: string Description
en: Please enter the name of the division or section of the organization to use in the SSL certificate.
sk: Prosím, zadajte názov divízie alebo sekcie organizácie, ktorý bude použitý v SSL certifikáte.

note: Type: string Description
en: It will become the 'organisationalUnitName' field of the generated SSL certificate.
sk: Stane sa poľom „organisationalUnitName“ vytvoreného SSL certifikátu.

note: Type: string Description
en: Host name:
sk: Názov stroja:

note: Type: string Description
en: Please enter the host name to use in the SSL certificate.
sk: Prosím, zadajte názov názov stroja, ktorý bude použitý v SSL certifikáte.

note: Type: string Description
en: It will become the 'commonName' field of the generated SSL certificate.
sk: Stane sa poľom „commonName“ vytvoreného SSL certifikátu.

note: Type: string Description
en: This value is mandatory.
sk: Táto hodnota je povinná.

note: Type: string Description
en: Email address:
sk: Emailová adresa:

note: Type: string Description
en: Please enter the email address to use in the SSL certificate.
sk: Prosím, zadajte emailovú adresu, ktorá bude použitá v SSL certifikáte.

note: Type: string Description
en: It will become the 'email' field of the generated SSL certificate.
sk: Stane sa poľom „email“ vytvoreného SSL certifikátu.

note: Type: title Description
en: Configure an SSL certificate
sk: Konfigurovať SSL certifikát
