sdcv 0.3.2 - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Unknown option.
    Try '%s --help' for more information.
sk: Neznáma voľba.
    Skúste „%s --help“.

en: Usage: %s [OPTIONS] words
sk: Použitie: %s [VOĽBY] slová

en: -h, --help               display this help and exit
sk: -h, --help               zobrazí tento text a skončí

en: -v, --version            display version information and exit
sk: -v, --version            zobrazí informácie o verzii a skončí

en: -l, --list-dicts         display list of available dictionaries and exit
sk: -l, --list-dicts         zobrazí zoznam dostupných slovníkov a skončí

en: -u, --use-dict bookname  for search use only dictionary with this bookname
sk: -u, --use-dict názov     použiť pre hľadanie iba zvolený slovník

en: -n, --non-interactive    for use in scripts
sk: -n, --non-interactive    pre použitie v skriptoch

en: --utf8-output            output must be in utf8
sk: --utf8-output            výstup musí byť v utf8

en: --utf8-input             input of sdcv in utf8
sk: --utf8-input             vstup pre sdcv je v utf8

en: --data-dir path/to/dir   use this directory as path to stardict data directory
sk: --data-dir path/to/dir   použiť tento priečinok ako cestu pre stardict dátový priečinok

en: Console version of Stardict, version %s
sk: Konzolová verzia StarDict, verzia %s

en: Dictionary's name   Word count
sk: názov slovníka      počet slov

en: g_mkdir failed: %s
sk: g_mkdir zlyhalo: %s

en: Enter word or phrase:
sk: Vložte slovo alebo frázu:

en: There are no words/phrases to translate.
sk: Nie je čo preložiť.

en: popen failed
sk: popen zlyhalo

en: Can not convert %s to utf8.
sk: nie je možné konvertovať %s na utf8.

en: Found %d items, similar to %s.
sk: Nájdené %d položiek, podobných %s,

en: Your choice[-1 to abort]:
sk: Vaša voľba[-1 zruší]:

en: Invalid choise.
    It must be from 0 to %d or -1.
sk: Neplatná voľba.
    Musí byť od 0 do %d alebo -1.

en: Nothing similar to %s, sorry :(
sk: Ľutujem, nič sa nepodobá na %s :(
