update-manager - en to sk translation catalogue (224 entries)

en: Daily
sk: Denne

en: Every two days
sk: Každý druhý deň

en: Weekly
sk: Raz týždenne

en: Every two weeks
sk: Každý druhý týždeň

en: Every %s days
sk: Každých %s dní

en: After one week
sk: Po jednom týždni

en: After two weeks
sk: Po dvoch týždňoch

en: After one month
sk: Po mesiaci

en: After %s days
sk: Po %s dňoch

en: Import key
sk: Importovať kľúč

en: Error importing selected file
sk: Chyba pri importovaní zvoleného súboru

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
sk: Zvolený súbor nie je autentifikačným kľúčom GPG alebo je poškodený.

en: Error removing the key
sk: Chyba pri odstraňovaní kľúča

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
sk: Zvolený kľúč nebolo možné odstrániť. Nahláste to ako chybu.

en: <big><b>Error scaning the CD</b></big>
    
    %s
sk: <big><b>Chyba pri načítavaní CD</b></big>
    
    %s

en: Please enter a name for the disc
sk: Prosím, zadajte názov disku

en: Please insert a disc in the drive:
sk: Prosím, vložte disk do mechaniky:

en: Broken packages
sk: Poškodené balíky

en: Your system contains broken packages that couldn't be fixed with this software. Please fix them first using synaptic or apt-get before proceeding.
sk: Váš systém obsahuje poškodené balíky, ktoré nemôžu byť týmto programom opravené. Pred pokračovaním ich opravte programom synaptic alebo apt-get.

en: Can't upgrade required meta-packages
sk: Nedajú sa aktualizovať požadované meta-balíky

en: A essential package would have to be removed
sk: Musí sa odstrániť dôležitý balík

note: FIXME: change the text to something more useful
en: Could not calculate the upgrade
sk: Nedá sa vyriešiť aktualizácia

en: A unresolvable problem occured while calculating the upgrade. Please report this as a bug.
sk: Počas prípravy aktualizácie sa vyskytol neriešiteľný problém. Nahláste to ako chybu.

note: FIXME: maybe ask a question here? instead of failing?
en: Error authenticating some packages
sk: Chyba pri overovaní niektorých balíkov

en: It was not possible to authenticate some packages. This may be a transient network problem. You may want to try again later. See below for a list of unauthenticated packages.
sk: Nebolo možné overiť niektoré balíky. Mohlo by to byť spôsobené prechodným problémom v sieti. Môžete to opäť skúsiť neskôr. Nižšie je uvedený zoznam neoverených balíkov.

en: Can't install '%s'
sk: Nedá sa inštalovať '%s'

en: It was impossible to install a required package. Please report this as a bug.
sk: Požadovaný balík nebolo možné nainštalovať. Nahláste to ako chybu.

note: FIXME: provide a list
en: Can't guess meta-package
sk: Nedá sa odhadnúť meta balík.

en: Your system does not contain a ubuntu-desktop, kubuntu-desktop or edubuntu-desktop package and it was not possible to detect which version of ubuntu you are runing.
     Please install one of the packages above first using synaptic or apt-get before proceeding.
sk: Váš systém neobsahuje žiadny z balíkov ubuntu-desktop, kubuntu-desktop alebo edubuntu-desktop a nebolo možné zistiť akú verziu Ubuntu používate.
    Pred pokračovaním nainštalujte jeden z vyššie uvedených balíkov pomocou Synapticu alebo apt-get.

en: Reading cache
sk: Načítava sa vyrovnávacia pamäť cache

en: No valid mirror found
sk: Nenašiel sa vhodný server

en: While scaning your repository information no mirror entry for the upgrade was found.This cam happen if you run a internal mirror or if the mirror information is out of date.
    
    Do you want to rewrite your 'sources.list' file anyway? If you choose 'Yes' here it will update all '%s' to '%s' entries.
    If you select 'no' the update will cancel.
sk: Počas čítania informácií o zdrojoch softvéru nebol nájdený žiadny vhodný server. Toto sa môže stať ak prevádzkujete vlastný server poskytujúci inštalačné balíky, alebo keď zoznam serverov je zastaraný.
    
    Chcete aj napriek tomu prepísať súbor 'sources.list'? Ak zvolíte 'Áno' budú nahradené všetky '%s' záznamy '%s' záznamami.
    Pokiaľ zvolíte 'Nie', súbor nebude zmenený.

note: hm, still nothing useful ...
en: Generate default sources?
sk: Vytvoriť štandardný zoznam zdrojov softvéru?

en: After scanning your 'sources.list' no valid entry for '%s' was found.
    
    Should default entries for '%s' be added? If you select 'No' the update will cancel.
sk: Počas čítania súboru 'sources.list' nebol nájdený žiadny platný záznam pre '%s'.
    
    Majú byť pridané štandardné záznamy pre '%s'? Pokiaľ zvolíte 'Nie', súbor nebude zmenený.

en: Repository information invalid
sk: Neplatná informácia o zdrojoch softvéru

en: Upgrading the repository information resulted in a invalid file. Please report this as a bug.
sk: Aktualizácia informácií o zdrojoch softvéru skončila neplatným súborom. Nahláste to ako chybu.

en: Third party sources disabled
sk: Zdroje tretích strán sú zakázané

en: Some third party entries in your souces.list where disabled. You can re-enable them after the upgrade with the 'software-properties' tool or with synaptic.
sk: Niektoré záznamy tretích strán vo vašom source.list súbore boli zakázané. Môžete ich povoliť po upgrade pomocou nástroja 'vlastnosti-softwaru' alebo pomocou synapticu.

en: Error during update
sk: Chyba počas aktualizácie

en: A problem occured during the update. This is usually some sort of network problem, please check your network connection and retry.
sk: Počas aktualizácie sa objavil problém, ktorý je zvyčajne spôsobený chybou sieťového pripojenia, preto skontrolujte vaše pripojenie a skúste znova.

en: Not enough free disk space
sk: Nedostatok voľného miesta na disku

en: The upgrade aborts now. Please free at least %s of disk space on %s. Empty your trash and remove temporary packages of former installations using 'sudo apt-get clean'.
sk: Aktualizácia bude teraz prerušená. Uvoľnite aspoň %s miesta v %s vyprázdnením svojho kôša, prípadne odstránením dočasných inštalačných súborov z predchádzajúcich inštalácií pomocou príkazu 'sudo apt-get clean'.

note: ask the user if he wants to do the changes
en: Do you want to start the upgrade?
sk: Chcete začať s aktualizáciou?

en: Could not install the upgrades
sk: Nebolo možné nainštalovať aktualizácie

en: The upgrade aborts now. Your system can be in an unusable state. A recovery was run (dpkg --configure -a).
sk: Aktualizácia teraz skončí. Váš systém môže byť v nepoužiteľnom stave, preto bol spustený príkaz na zotavenie sa z tohto stavu (dpkg --configure -a).

en: Could not download the upgrades
sk: Nebolo možné stiahnuť požadované balíky

en: The upgrade aborts now. Please check your internet connection or installation media and try again.
sk: Aktualizácia bola neočakávane prerušená. Skontrolujte svoje internetové pripojenie alebo inštalačné médiá a skúste znova.

en: Some software no longer officially supported
sk: Niektoré programy už nie sú viac oficiálne podporované

en: These installed packages are no longer officially supported, and are now only community-supported ('universe').
    
    If you don't have 'universe' enabled these packages will be suggested for removal in the next step.
sk: Tieto nainštalované balíky už viac nie sú oficiálne podporované, ale stará sa o ne komunita.
    
    Pokiaľ nemáte zapnutý komunitou spravovaný zdroj softvéru 'universe', budú tieto balíky v ďalšom kroku navrhnuté na odstránenie.

en: Remove obsolete packages?
sk: Odstrániť zastarané balíky?

en: _Skip This Step
sk: _Preskočiť tento krok

en: _Remove
sk: _Odstrániť

en: Error during commit
sk: Chyba počas potvrdzovania

en: Some problem occured during the clean-up. Please see the below message for more information.
sk: Počas čistenia sa vyskytli problémy. Pre viac informácií si pozrite nižšie uvedené správy.

note: generate a new cache
en: Restoring originale system state
sk: Obnovuje sa pôvodný stav systému

note: sanity check (check for ubuntu-desktop, brokenCache etc) then open the cache (again)
en: Checking package manager
sk: Kontrola správcu balíkov

en: Updating repository information
sk: Aktualizácia informácií o zdrojoch softvéru

en: Invalid package information
sk: Neplatná informácia o balíku

en: After your package information was updated the essential package '%s' can not be found anymore.
    This indicates a serious error, please report this as a bug.
sk: Po aktualizácií informácií o balíkoch nie je možné nájsť dôležitý balík '%s'.
    To znamená závažný problém. Nahláste to ako chybu.

en: Asking for confirmation
sk: Požaduje sa potvrdenie

en: Upgrading
sk: Prebieha aktualizácia

en: Searching for obsolete software
sk: Vyhľadávanie zastaraného softvéru

en: System upgrade is complete.
sk: Aktualizácia systému je dokončená.

en: About %li days %li hours %li minutes remaining
sk: Zostáva %li dní %li hodín %li minút

en: About %li hours %li minutes remaining
sk: Zostáva %li hodín %li minút

en: About %li minutes remaining
sk: Zostáva %li minút

en: About %li seconds remaining
sk: Zostáva %li sekúnd

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
sk: Prosím, vložte '%s' do mechaniky '%s'

en: Download is complete
sk: Sťahovanie je dokončené

en: Downloading file %li of %li at %s/s
sk: Sťahovanie súboru %li z %li pri %s/s

en: Downloading file %li of %li
sk: Sťahuje sa %li. súbor z %li

note: FIXME: add support for the timeout of the terminal (to display something useful then) -> longer term, move this code into python-apt
en: Applying changes
sk: Aplikujú sa zmeny

en: Could not install '%s'
sk: Nebolo možné nainštalovať '%s'

en: The upgrade aborts now. Please report this bug.
sk: Aktualizácia zlyhala. Oznámte to ako chybu.

note: self.expander.set_expanded(True)
en: Replace configuration file
    '%s'?
sk: Nahradiť konfiguračný súbor
    '%s'?

en: The 'diff' command was not found
sk: Príkaz 'diff' sa nenašiel.

en: A fatal error occured
sk: Nastala závažná chyba

en: Please report this as a bug and include the files /var/log/dist-upgrade.log and /var/log/dist-upgrade-apt.log in your report. The upgrade aborts now.
    Your original sources.list was saved in /etc/apt/sources.list.distUpgrade.
sk: Nahláste to ako chybu a k svojmu hláseniu priložte súbory /var/log/dist-upgrade.log a /var/log/dist-upgrade-apt.log. Aktualizácia bude teraz prerušená.
    Váš pôvodný súbor 'sources.list' bol uložený ako /etc/apt/sources.list.distUpgrade.

en: %s package is going to be removed. | %s packages are going to be removed.
sk[0]: Bude odstránený %s balík.
sk[1]: Budú odstránené %s balíky.
sk[2]: Bude odstránených %s balíkov.

en: %s new package is going to be installed. | %s new packages are going to be installed.
sk[0]: Bude nainštalovaný %s nový balík.
sk[1]: Budú nainštalované %s nové balíky.
sk[2]: Bude nainštalovaných %s nových balíkov.

en: %s package is going to be upgraded. | %s packages are going to be upgraded.
sk[0]: Bude aktualizovaný %s balík.
sk[1]: Budú aktualizované %s balíky.
sk[2]: Bude aktualizovaných %s balíkov.

en: You have to download a total of %s.
sk: Musí sa stiahnuť celkom %s.

en: The upgrade can take several hours and cannot be canceled at any time later.
sk: Aktualizácia môže trvať niekoľko hodín a nemôže byť neskôr prerušená.

en: To prevent data loss close all open applications and documents.
sk: Pre zamedzenie straty dát, zavrite všetky otvorené programy a dokumenty.

note: FIXME: this should go into DistUpgradeController
en: Could not find any upgrades
sk: Nedajú sa nájsť žiadne aktualizácie

en: Your system has already been upgraded.
sk: Váš systém už bol aktualizovaný.

en: <b>Remove %s</b>
sk: <b>Odstrániť %s</b>

en: Install %s
sk: Inštalovať %s

en: Upgrade %s
sk: Aktualizovať %s

en: Reboot required
sk: Je potrebný reštart

en: The upgrade is finished and a reboot is required. Do you want to do this now?
sk: Bola dokončená aktualizácia a je potrebné reštartovať počítač. Chcete vykonať reštart teraz?

en: <b><big>Cancel the running upgrade?</big></b>
    
    The system could be in an unusable state if you cancel the upgrade. You are strongly adviced to resume the upgrade.
sk: <b><big>Zrušiť prebiehajúcu aktualizáciu?</big></b>
    
    Ak prerušíte aktualizáciu, systém môže zostať v nestabilnom stave. Je dôrazne odporúčané pokračovať v aktualizácii.

en: <b><big>Restart the system to complete the upgrade</big></b>
sk: <b><big>Na dokončenie aktualizácie reštartujte počítač</big></b>

en: <b><big>Start the upgrade?</big></b>
sk: <b><big>Spustiť aktualizáciu?</big></b>

en: <span weight="bold" size="x-large">Upgrading to Ubuntu 6.06 LTS</span>
sk: <span weight="bold" size="x-large">Prebieha aktualizácia na Ubuntu 6.06 LTS</span>

en: Cleaning up
sk: Prebieha čistenie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Difference between the files
sk: Rozdiel medzi súbormi

en: Downloading and installing the upgrades
sk: Sťahovanie a inštalovanie aktualizácií

en: Modifying the software channels
sk: Upravujú sa zdroje softvéru

en: Preparing the upgrade
sk: Prebieha príprava aktualizácie

en: Restarting the system
sk: Reštartovanie systému

en: Terminal
sk: Terminál

en: Upgrading Ubuntu
sk: Aktualizuje sa Ubuntu

en: _Keep
sk: _Ponechať

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: _Report Bug
sk: _Oznámiť chybu

en: _Restart Now
sk: _Reštartovať teraz

en: _Resume Upgrade
sk: _Pokračovať v aktualizácii

en: Could not find the release notes
sk: Nedali sa nájsť poznámky k vydaniu

en: The server may be overloaded.
sk: Server je možno preťažený.

en: Could not download the release notes
sk: Nedali sa stiahnuť poznámky k vydaniu

en: Please check your internet connection.
sk: Skontrolujte si internetové pripojenie.

note: no script file found in extracted tarbal
en: Could not run the upgrade tool
sk: Nedal sa spustiť aktualizačný program

en: This is most likely a bug in the upgrade tool. Please report it as a bug
sk: Pravdepodobne je to chyba v aktualizačnom programe. Nahláste to ako chybu.

en: Downloading the upgrade tool
sk: Sťahovanie aktualizačného programu

en: The upgrade tool will guide you through the upgrade process.
sk: Aktualizačný program vás prevedie procesom aktualizácie.

en: Upgrade tool signature
sk: Podpis aktualizačného programu

en: Upgrade tool
sk: Aktualizačný program

en: Failed to fetch
sk: Zlyhalo získavanie aktualizácie

en: Fetching the upgrade failed. There may be a network problem.
sk: Zlyhalo získavanie aktualizácie, čo môže byť spôsobené sieťovým problémom.

en: Failed to extract
sk: Zlyhalo rozbalenie

en: Extracting the upgrade failed. There may be a problem with the network or with the server.
sk: Nebolo možné rozbaliť aktualizáciu. Môže to byť spôsobené sieťovým problémom alebo nedostupňosťou servera.

en: Verfication failed
sk: Zlyhalo overenie

en: Verfing the upgrade failed.  There may be a problem with the network or with the server.
sk: Zlyhalo overenie aktualizácie. Môže to byť spôsobené sieťovým problémom alebo nedostupňosťou servera.

en: Authentication failed
sk: Autentifikácia zlyhala

en: Authenticating the upgrade failed. There may be a problem with the network or with the server.
sk: Zlyhalo overenie autenticity aktualizácie. Môže to byť spôsobené sieťovým problémom alebo nedostupňosťou servera.

en: Downloading file %li of %li with %s/s
sk: Sťahovanie súboru %li z %li pri %s/s

en: Downloading file %li of %li with unknown speed
sk: Sťahovanie súboru %li z %li pri nezámej rýchlosti

en: The list of changes is not available yet. Please try again later.
sk: Zoznam zmien ešte nie je k dispozícii. Skúste neskôr.

en: Failed to download the list of changes. Please check your Internet connection.
sk: Zlyhalo získavanie zoznamu zmien. Skontrolujte si svoje internetové pripojenie.

note: print "WARNING, keeping packages"
en: Cannot install all available updates
sk: Nedali sa nainštalovať všetky dostupné aktualizácie

en: Some updates require the removal of further software. Use the function "Mark All Upgrades" of the package manager "Synaptic" or run "sudo apt-get dist-upgrade" in a terminal to update your system completely.
sk: Niektoré aktualizácie vyžadujú odstránenie iných programov. Aby ste vykonali úplnú aktualizáciu použite funkciu "Označiť všetky aktualizácie" správcu balíkov "Synaptic" alebo spustite "sudo apt-get dist-upgrade" v termináli.

en: The following updates will be skipped:
sk: Nasledujúce balíky nebudú aktualizované:

en: Version %s:
sk: Verzia %s:

en: Downloading the list of changes...
sk: Získava sa zoznam zmien...

en: Download size: %s
sk: Veľkosť na stiahnutie: %s

en: Your system is up-to-date
sk: Váš systém je aktuálny

en: You can install %s update | You can install %s updates
sk[0]: Môžete nainštalovať %s aktualizáciu
sk[1]: Môžete nainštalovať %s aktualizácie
sk[2]: Môžete nainštalovať %s aktualizácií

en: Hide details
sk: Skryť podrobnosti

en: Show details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Please wait, this can take some time.
sk: Čakajte prosím, toto môže chvíľu trvať.

en: Update is complete
sk: Aktualizácia je dokončená

en: New version: %s   (Size: %s)
sk: Nová verzia: %s   (veľkosť: %s)

en: Your distribution is not supported anymore
sk: Vaša distribúcia už nie je podporovaná

en: You will not get any further security fixes or critical updates. Upgrade to a later version of Ubuntu Linux. See http://www.ubuntu.com for more information on upgrading.
sk: Nebudete mať k dispozícii žiadne nové bezpečnostné ani kritické aktualizácie. Prejdite preto na najnovšiu verziu distribúcie Ubuntu Linux. Pre viac informácií o prechode na novšiu verziu si pozrite http://www.ubuntu.com."

en: <b>New distribution release '%s' is available</b>
sk: <b>Je dostupné nové vydanie distribúcie '%s'</b>

en: Only one software management tool is allowed to run at the same time
sk: Naraz môže byť spustený len jeden program na správu softvéru

en: Please close the other application e.g. 'aptitude' or 'Synaptic' first.
sk: Musíte najprv zavrieť ostatné programy na správu softvéru, ako napr. 'aptitude' alebo 'Synaptic'.

note: we assert a clean cache
en: Software index is broken
sk: Index softvéru je poškodený

en: It is impossible to install or remove any software. Please use the package manager "Synaptic" or run "sudo apt-get install -f" in a terminal to fix this issue at first.
sk: V dôsledku chyby nie je možné nainštalovať alebo odstrániť žiadny program. Na odstránenie tohto problému použite správcu balíkov 'Synaptic' alebo spustite 'sudo apt-get install -f' v termáli.

en: <b><big>You must check for updates manually</big></b>
    
    Your system does not check for updates automatically. You can configure this behavior in "System" -> "Administration" -> "Software Properties".
sk: <b><big>Musíte kontrolovať aktualizácie·manuálne</big></b>
    
    Váš systém je nastavený aby nekontroloval aktualizácie automaticky. Toto správanie môžete nastaviť v ponuke menu 'Systém' -> 'Správa' -> 'Vlastnosti softvéru'.

en: <big><b>Examining your system</b></big>
    
    Software updates correct errors, eliminate security vulnerabilities and provide new features.
sk: <big><b>Analyzuje sa váš systém</b></big>
    
    Softvérové aktualizácie opravujú chyby, odstraňujú bezpečnostné zraniteľnosti alebo poskytujú nové vlastnosti.

en: <big><b>Keep your system up-to-date</b></big>
sk: <big><b>Udržujte si systém v aktuálnom stave</b></big>

en: Cancel _Download
sk: _Zrušiť sťahovanie

en: Changes
sk: Zmeny

en: Chec_k
sk: _Skontrolovať

en: Check the software channels for new updates
sk: Skontrolovať, či zdroje softvéru neobsahujú nové aktualizácie

en: Description
sk: Popis

en: Release Notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Show progress of single files
sk: Zobraziť priebeh jednotlivých súborov

en: Software Updates
sk: Aktualizácie softvéru

en: Software updates correct errors, eliminate security vulnerabilities and provide new features.
sk: Softvérové aktualizácie opravujú chyby, odstraňujú bezpečnostné zraniteľnosti alebo poskytujú nové vlastnosti.

en: U_pgrade
sk: _Aktualizovať

en: Upgrade to the latest version of Ubuntu
sk: Aktualizovať na najnovšiu verziu Ubuntu

en: _Check
sk: _Skontrolovať

en: _Hide this information in the future
sk: _Túto správu už viac nezobrazovať

en: _Install Updates
sk: Nainštalovať _aktualizácie

en: <b>Channels</b>
sk: <b>Zdroje</b>

en: <b>Internet updates</b>
sk: <b>Internetové aktualizácie</b>

en: <b>Keys</b>
sk: <b>Kľúče</b>

en: Add _Cdrom
sk: Pridať _CD

en: Authentication
sk: Autentifikácia

en: D_elete downloaded software files:
sk: _Zmazať stiahnuté inštalačné balíčky:

en: Import the public key from a trusted software provider
sk: Importovať verejný kľúč dôveryhodného poskytovateľa softvéru

en: Installation Media
sk: Inštalačné médiá

en: Internet Updates
sk: Internetové aktualizácie

en: Only security updates from the official Ubuntu servers will be installed automatically
sk: Automaticky budú inštalované iba bezpečnostné aktualizácie z oficiálnych Ubuntu serverov.

en: Restore _Defaults
sk: _Obnoviť predvolené

en: Restore the default keys of your distribution
sk: Obnoviť pôvodné kľúče distribúcie

en: Software Preferences
sk: Predvoľby softvéru

en: _Check for updates automatically:
sk: _Kontrolovať aktualizácie:

en: _Download updates in the background, but do not install them
sk: _Stiahnuť aktualizácie automaticky, no neinštalovať ich

en: _Import Key File
sk: _Importovať súbor s kľúčom

en: _Install security updates without confirmation
sk: _Bezpečnostné aktualizácie inštalovať automaticky bez potvrdenia

en: <b><big>The channel information is out-of-date</big></b>
    
    You have to reload the channel information to install software and updates from newly added or changed channels. 
    
    You need a working internet connection to continue.
sk: <b><big>Informácie o dostupných programoch sú neaktuálne</big></b>
    
    Aby ste mohli nainštalovať softvér alebo aktualizácie z novopridaných zdrojov musíte znovunačítať zoznam dostupných balíkov zo serverov uvedených vo vašich zdrojoch softvéru.
    
    Potrebujete na to funkčné internetové pripojenie.

en: <b>Channel</b>
sk: <b>Zdroj:</b>

en: <b>Comment:</b>
sk: <b>Komentár:</b>

en: <b>Components:</b>
sk: <b>Súčasti:</b>

en: <b>Components</b>
sk: <b>Súčasti:</b>

en: <b>Distribution:</b>
sk: <b>Distribúcia:</b>

en: <b>Type:</b>
sk: <b>Typ:</b>

en: <b>URI:</b>
sk: <b>Adresa:</b>

en: <big><b>Enter the complete APT line of the channel that you want to add</b></big>
    
    The APT line includes the type, location and components of a channel, for example <i>"deb http://ftp.debian.org sarge main"</i>.
sk: <big><b>Zadajte kompletný APT riadok zdroja softvéru, ktorý chcete pridať</b></big>
    
    APT riadok obsahuje typ, umiestnenie a súčasti zdrojov softvéru. Napr.: <i>"deb·http://ftp.debian.org·sarge·main"</i>.

en: APT line:
sk: APT riadok:

en: Add Channel
sk: Pridať zdroj

en: Binary
    Source
sk: Binárny
    Zdrojový

en: Edit Channel
sk: Upraviť zdroje

en: Scanning CD-ROM
sk: Prehľadáva sa CD

en: _Add Channel
sk: _Pridať zdroj

en: _Custom
sk: _Vlastný

en: _Reload
sk: _Obnoviť

en: Show and install available updates
sk: Zobraziť a nainštalovať dostupné aktualizácie

en: Update Manager
sk: Správca aktualizácií

en: Check automatically if a new version of the current distribution is available and offer to upgrade (if possible).
sk: Automaticky kontrolovať dostupnosť novšej verzie súčasnej distribúcie, a ak je to možné ponúknuť možnosť jej aktualizácie.

en: Check for new distribution releases
sk: Kontrolovať dostupnosť novšej verzie distribúcie

en: If automatic checking for updates is disabeld, you have to reload the channel list manually. This option allows to hide the reminder shown in this case.
sk: Ak je automatická kontrola aktualizácií vypnutá, musíte manuálne znovunačítavať zoznam dostupných balíkov zo serverov uvedených vo vašich zdrojoch softvéru. Táto voľba vám umožní nezobrazovať upozorňovanie na potrebu znovunačítavania tohto zoznamu.

en: Remind to reload the channel list
sk: Pripomínať znovunačítavanie zoznamu dostupných balíčkov

en: Show details of an update
sk: Zobraziť podrobnosti o aktualizácii

en: Stores the size of the update-manager dialog
sk: Uchováva veľkosť dialógu správcu aktualizácií

en: Stores the state of the expander that contains the list of changs and the description
sk: Uchováva veľkosť časti okna so zoznamom zmien a popisom balíka

en: The window size
sk: Veľkosť okna

en: Configure software channels and internet updates
sk: Nastaviť zdroje softvéru a internetové aktualizácie

en: Software Properties
sk: Vlastnosti softvéru

note: Description
en: Ubuntu 6.06 LTS Security Updates
sk: Ubuntu 6.06 LTS - bezpečnostné aktualizácie

note: Description
en: Ubuntu 6.06 LTS Updates
sk: Ubuntu 6.06 LTS - aktualizácie

note: Description
en: Ubuntu 6.06 LTS Backports
sk: Ubuntu 6.06 LTS - backporty

note: CompDescription
en: Officially supported
sk: Oficiálne podporované

note: CompDescription
en: Restricted copyright
sk: S obmedzujúcou licenciou

note: CompDescription
en: Community maintained (Universe)
sk: Udržiavané komunitou (Universe)

note: CompDescription
en: Non-free (Multiverse)
sk: Neslobodné (Multiverse)

note: Description
en: Debian 3.1 "Sarge" Security Updates
sk: Debian 3.1 "Sarge" - bezpečnostné aktualizácie

note: CompDescription
en: DFSG-compatible Software with Non-Free Dependencies
sk: Softvér kompatibilný s DFSG bez závislostí na neslobodnom softvéri

note: CompDescription
en: Non-DFSG-compatible Software
sk: Softvér nekompatibilný s DFSG
