update-notifier - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Orientation
sk: Orientácia

en: The orientation of the tray.
sk: Orientácia v oblasti upozornení.

en: Ubuntu CD detected
sk: Bolo nájdené Ubuntu CD

en: <span weight="bold" size="larger">Ubuntu CD detected</span> 
    
    You can start the package manager application with it now.
sk: <span weight="bold" size="larger">Bolo nájdené Ubuntu CD</span> 
    
    Teraz môžete spustiť správcu balíkov.

en: Start package manager
sk: Spustiť program na správu balíkov

en: Information about newly installed packages available
sk: Dostupná informácia o novom nainštalovanom balíku

en: Click on the notification icon to show the information
sk: Informáciu zobrazíte kliknutím na ikonu v oblasti upozornení

en: Information about newly installed packages available
sk: Dostupná informácia o novom nainštalovanom balíku

en: Click on the notification icon to show the available information.
sk: Informáciu zobrazíte kliknutím na ikonu v oblasti upozornení.

en: System restart required
sk: Je potrebné reštartovať počítač

en: To complete the update of your system, restart your system.
    
    Click on the notification icon to restart your system.
sk: Na dokončenie aktualizácie vášho systému musíte reštartovať počítač.
    
    Reštart vykonáte kliknutím na ikonu v oblasti upozornení.

en: Click on the notification icon to restart your computer
sk: Kliknutím na ikonu v oblasti upozornení vykonáte reštart počítača

en: Show updates
sk: Zobraziť aktualizácie

en: Install all updates
sk: Nainštalovať všetky aktualizácie

en: Check for updates
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: There is %i update available | There are %i updates available
sk[0]: Je dostupná %i aktualizácia
sk[1]: Sú dostupné %i aktualizácie
sk[2]: Je dostupných %i aktualizácií

en: Click on the notification icon to show the update | Click on the notification icon to show the updates
sk[0]: Aktualizáciu zobrazíte kliknutím na túto ikonu
sk[1]: Aktualizácie zobrazíte kliknutím na túto ikonu
sk[2]: Aktualizácie zobrazíte kliknutím na túto ikonu

en: Show notifications
sk: Zobrazovať upozornenia

en: A package manager is working
sk: Správca balíkov je zaneprázdnený

en: Software updates available
sk: Boli nájdené nové aktualizácie

en: Click on the notification icon to show the available updates.
sk: Kliknutím na ikonu v oblasti upozornení zobrazíte zoznam dostupných aktualizácií.

en: A error occured, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get on a terminal to see what is wrong.
    The error message was: '%s'
sk: Nastala chyba. Na zistenie chyby a jej opravu spustite správcu balíkov z menu alebo príkaz apt-get z terminálu.
    Chybová správa je: '%s'

en: A error occured, please run Package Manager from the right-click menu or apt-get on a terminal to see what is wrong.
sk: Nastala chyba. Na zistenie chyby a jej opravu spustite správcu balíkov z menu alebo program apt-get z terminálu.

en: This usually means that your installed packages have unmet dependencies
sk: Zvyčajne to znamená, že nainštalované balíky programov majú nesplnené závislosti.

en: Internal error
sk: Vnútorná chyba

en: <span weight="bold" size="larger">Update information</span>
    
    There is some post-update information available. Please read the following messages carefully.
sk: <span weight="bold" size="larger">Poinštalačné upozornenie</span>
    
    K dispozícii sú informácie pre používateľov. Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúce správy.

en: _Run this action now
sk: _Vykonať túto akciu

en: <span weight="bold" size="larger">Restart Required</span>
    
    In order to complete the update of your system it needs to be restarted.
    
    Until you do so security updates may not be fully applied, newly inserted or supported hardware may not function and new services may not be available.
    
    Please make sure that you save all your work before restarting.
sk: <span weight="bold" size="larger">Je potrebný reštart</span>
    
    Na dokončenie aktualizácie vášho systému je potrebné vykonať reštart počítača.
    
    Pokiaľ tak neurobíte, bezpečnostné aktualizácie nemusia byť úplne aplikované, novo pripojený alebo podporovaný hardvér nemusí fungovať alebo nové služby nemusia byť dostupné.
    
    Uistite sa, že pred reštartom si uložíte všetku nedokončenú prácu!

en: Restart _Later
sk: Reštartovať _neskôr

en: _Restart Now
sk: _Reštartovať teraz

en: Default action
sk: Predvolená akcia

en: Upgrade Notifer Preferences
sk: Predvoľby upozorňovania na aktualizácie

en: <span weight="bold" size="larger">The software on your computer is not up-to-date</span>
    
    There are upgrades for installed software packages available. Upgrades may provide new features or fix errors and security holes.
sk: <span weight="bold" size="larger">Nainštalovaný softvér nie je aktuálny</span>
    
    Boli nájdené aktualizácie pre programy, ktoré máte nainštalované. Aktualizácie môžu poskytnúť nové funkcie alebo opravovať chyby a bezpečnostné diery.

en: None
sk: Žiadne

en: Show upgradable packages
sk: Zobraziť aktualizovateľné balíky

en: _Upgrade
sk: _Aktualizovať
