boa - en to cs translation catalogue (11 entries)

note: Type: select Choices
en: Do nothing, Specify an alternative port
cs: Nedělat nic, Zadat alternativní port

note: Type: select Description
en: Port conflict resolution method:
cs: Způsob řešení konfliktu portů:

note: Type: select Description
en: In order for the installation to proceed properly, you must select an appropriate method to resolve the port conflict problem. Choosing 'Do nothing' will prevent boa from being started upon boot up, and you will be required to resolve the problem manually.
cs: Aby mohla instalace pokračovat dále, musíte nejprve vybrat způsob, jakým vyřešíte problém s kolidujícími porty. Výběrem 'Nedělat nic' dočasně zabráníte boa serveru, aby se spouštěl při zavádění systému a budete muset problém vyřešit ručně.

note: Type: error Description
en: Port already in use
cs: Port je již používán

note: Type: error Description
en: The installation script has detected that that port you specified is already bound to a service other than boa and is therefore not valid.
cs: Instalační skript rozpoznal, že zadaný port je již svázán s jinou službou než boa a tudíž není platný.

note: Type: error Description
en: Port 80 already in use
cs: Port 80 je již používán

note: Type: error Description
en: The installation script has detected that port 80 is already bound to a service other than boa. By default, boa uses this port to serve requests for clients. This problem prevents boa from being started properly.
cs: Instalační skript rozpoznal, že port 80 je již svázán s jinou službou než boa. Boa tento port používá implicitně pro obsluhu požadavků od klientů. Tento problém zabrání, aby boa nastartoval správně.

note: Type: error Description
en: Port 80 previously in use, now available
cs: Port 80 byl dříve používán, ale nyní je již zase volný

note: Type: error Description
en: The installation script has detected that port 80 was at one time in use by another process. Because of this, boa was configured to either ignore the problem, or use a different port. Currently, port 80 is available again.
cs: Instalační skript rozpoznal, že port 80 byl kdysi používán jiným procesem. Kvůli tomu byl boa nakonfigurován, aby poslouchal na jiném portu nebo aby problém ignoroval. Momentálně je port 80 zase volný.

note: Type: string Description
en: Alternative port for boa:
cs: Alternativní port pro server boa:

note: Type: string Description
en: The port number you enter will be used by boa in order to serve client requests.
cs: Číslo portu, které zde zadáte, bude boa používat pro obsluhu klientských požadavků.
