console-data - en to ku translation catalogue (93 entries)

note: Type: select choices
en: by
ku: Belarusî

note: Type: select choices
en: bg
ku: Bulgarî

note: Type: select choices
en: croat
ku: Kroatî

note: Type: select choices
en: cz-lat2
ku: Çekî

note: Type: select choices
en: sg-latin1
ku: Almaniya Swîsrê

note: Type: select choices
en: de-latin1-nodeadkeys
ku: Almanî

note: Type: select choices
en: dk-latin1
ku: Danimarkî

note: Type: select choices
en: us
ku: Îngilîziya Amerîka

note: Type: select choices
en: uk
ku: Îngilîziya Brîtanya

note: Type: select choices
en: dvorak
ku: Dvorak

note: Type: select choices
en: et
ku: Estonî

note: Type: select choices
en: la-latin1
ku: Amerîkiya Latîn

note: Type: select choices
en: es
ku: Spanî

note: Type: select choices
en: fi-latin1
ku: Finî

note: Type: select choices
en: fr-latin9
ku: Fransî

note: Type: select
en: fr-latin1
ku: Fransî (kevn)

note: Type: select choices
en: be2-latin1
ku: Belçikî

note: Type: select choices
en: cf
ku: Fransiya Kanada

note: Type: select choices
en: fr_CH-latin1
ku: Fransiya Swîsrê

note: Type: select choices
en: gr
ku: Yewnan

note: Type: select choices
en: hebrew
ku: Îbranî

note: Type: select choices
en: hu
ku: Macarî

note: Type: select choices
en: is-latin1
ku: Îzlandî

note: Type: select choices
en: it
ku: Îtalî

note: Type: select choices
en: lt
ku: Lîtwanî

note: Type: select choices
en: lv-latin4
ku: Latwî

note: Type: select choices
en: jp106
ku: Japonî

note: Type: select choices
en: mk
ku: Makedonî

note: Type: select choices
en: no-latin1
ku: Norwêcî

note: Type: select choices
en: nl
ku: Hollandî

note: Type: select choices
en: pl
ku: Polonî

note: Type: select choices
en: pt-latin1
ku: Portekîzî

note: Type: select choices
en: br-abnt2
ku: Brazîlî (ABNT2)

note: Type: select choices
en: br-latin1
ku: Brazîlî (EUA)

note: Type: select choices
en: ro
ku: Romanî

note: Type: select choices
en: ru
ku: Rusî

note: Type: select choices
en: sk-qwerty
ku: Slovakî

note: Type: select choices
en: slovene
ku: Slovenî

note: Type: select choices
en: sr-cy
ku: Sirbî

note: Type: select choices
en: se-latin1
ku: Swêdî

note: Type: select choices
en: trfu
ku: Tirkî (F)

note: Type: select choices
en: trqu
ku: Tirkî (Q)

note: Type: select choices
en: ua
ku: Ukraynî

note: Type: select
en: Keymap to use:
ku: Plana bişkokan were bikaranîn:

note: Type: select
en: amiga-us
ku: Îngilîziya amerîkan (amiga)

note: Type: select
en: amiga-fr
ku: Fransî (amiga)

note: Type: select
en: amiga-de
ku: Almanî (amiga)

note: Type: select
en: amiga-it
ku: Îtalî (amiga)

note: Type: select
en: amiga-se
ku: Swêdî (amiga)

note: Type: select
en: amiga-sg
ku: Almaniya Swîsrê (amiga)

note: Type: select
en: amiga-es
ku: Spanî (amiga)

note: Type: select
en: atari-us
ku: Îngilîziya amerikî (atarî)

note: Type: select
en: atari-uk
ku: Îngilîziya britanî (atari)

note: Type: select
en: atari-fr
ku: Fransî (atarî)

note: Type: select
en: atari-de
ku: Almanî (atari)

note: Type: select
en: atari-se
ku: Swêdî (atari)

note: Type: select
en: mac-us-std
ku: Îngilîziya DYE (Mac; 82 bişkok)

note: Type: select
en: mac-us-ext
ku: Îngilîziya DYA (Mac; berfireh)

note: Type: select
en: mac-de2-ext
ku: Almanî (Mac; berfireh)

note: Type: select
en: mac-fr2-ext
ku: Fransî (Mac; berfireh)

note: Type: select
en: mac-fr3
ku: Fransî (Mac; alternatîf)

note: Type: select
en: sunkeymap
ku: Îngilîziya amerîkan

note: Type: select
en: sunt5-fi-latin1
ku: Finî (cureyê 5)

note: Type: select
en: sunt5-fr-latin1
ku: Fransî (cureyê 5)

note: Type: select
en: sunt5-de-latin1
ku: Almanî (cureyê 5)

note: Type: select
en: sunt5-es
ku: Spanî (cureyê 5)

note: Type: select
en: sunt4-es
ku: Spanî (cureyê 4)

note: Type: select
en: sun-pl
ku: Polonî

note: Type: select
en: sunt5-cz-us
ku: Çekî (cureyê 5; DYA)

note: Type: select
en: sunt5-uk
ku: Îngilîziya britanî (cureyê 5)

note: Type: select
en: sunt4-no-latin1
ku: Norwêcî (cureyê 4)

note: Type: select
en: sunt5-no
ku: Norwêcî (cureyê 5)

note: Type: select
en: sunt5-ru
ku: Rusî (cureyê 5)

note: Type: select
en: sunt5-trqalt
ku: Tirkî Q (cureyê 5)

note: Type: select
en: sunt4-ja
ku: Japonî (cureyê 4)

note: Type: select
en: sunt5-ja
ku: Japonî (cureyê 5)

note: Type: select
en: mac-usb-be
ku: Belçîkî

note: Type: select
en: mac-usb-de-latin1
ku: Almanî

note: Type: select
en: mac-usb-de-latin1-nodeadkeys
ku: Almanî (bê bişkokên mirî)

note: Type: select
en: mac-usb-de_CH
ku: Almaniya Swîsrê

note: Type: select
en: mac-usb-dk-latin1
ku: Danmarkî

note: Type: select
en: mac-usb-us
ku: Îngilîziya DYA

note: Type: select
en: mac-usb-dvorak
ku: Dvorak

note: Type: select
en: mac-usb-es
ku: Spanî

note: Type: select
en: mac-usb-fi-latin1
ku: Finî

note: Type: select
en: mac-usb-fr
ku: Fransî

note: Type: select
en: mac-usb-fr_CH-latin1
ku: Fransiya Swîsrê

note: Type: select
en: mac-usb-it
ku: Îtalî

note: Type: select
en: mac-usb-pt-latin1
ku: Portekîzî

note: Type: select
en: mac-usb-se
ku: Swêdî

note: Type: select
en: mac-usb-uk
ku: Îngilîziya britanî

note: Type: select
en: Keymap to use for a USB keyboard:
ku: Plana bişkokan ji bo klavyeya USB were bikaranîn:

note: Type: select
en: lk201-us
ku: Îngilîziya DYA
