gdebi - en to cs translation catalogue (82 entries)

en: Usage: %s [package.deb]
cs: Použití: %s [balík.deb]

en: To use the graphical user interface, right-click
    on a '.deb' software package in the file browser
    and select: Open with 'GDebi Package Installer'.
cs: Pro použití grafického uživatelského rozhraní
    klepněte v prohlížeči souborů pravým tlačítkem myši
    na softwarový balík '.deb' a vyberte možnost:
    Otevřít pomocí 'Instalátor balíků GDebi'.

en: gdebi error, file not found: %s
cs: chyba gdebi, soubor nebyl nalezen: %s

en: Do you want to install the software package? [y/N]:
cs: Chcete nainstalovat softwarový balík? [y/N]:

en: Run non-interactive (dangerous!)
cs: Spustit neinteraktivně (nebezpečné!)

en: <b>Maintainer:</b>
cs: <b>Správce:</b>

en: <b>Priority:</b>
cs: <b>Priorita:</b>

en: <b>Section:</b>
cs: <b>Sekce:</b>

en: <b>Size:</b>
cs: <b>Velikost:</b>

en: <b>To install the following changes are required:</b>
cs: <b>Pro instalaci jsou zapotřebí následující změny:</b>

en: <b>Version:</b>
cs: <b>Verze:</b>

en: <big><b>You need to grant adminstrative rights to install software</b></big>
    
    It is a possible security risk to install packages files manually. Install software from trustworthy software distributors only.
cs: <big><b>Pro instalaci softwaru potřebujete správcovská oprávnění</b></big>
    
    Ruční instalace balíků je potenciálním bezpečnostním rizikem. Instalujte pouze software od důvěryhodných distributorů.

en: Description
cs: Popis

en: Description:
cs: Popis:

en: Details
cs: Podrobnosti

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
cs: GPL, viz /usr/share/common-licenses/GPL

en: Included Files
cs: Obsažené soubory

en: Install and view software packages
cs: Prohlíží a instaluje softwarové balíky

en: Package Installer
cs: Nástroj pro instalaci balíků

en: Package:
cs: Balík:

en: Status:
cs: Stav:

en: Terminal
cs: Terminál

en: _Details
cs: Po_drobnosti

en: _File
cs: _Soubor

en: _Grant
cs: Udělit oprávnění

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: _Install Package
cs: _Instalovat balík

en: Software package
cs: Softwarový balík

en: Loading...
cs: Nahrávám...

en: Could not open '%s'
cs: Nemohu otevřít '%s'

en: The package might be corrupted or you are not allowed to open the file. Check the permissions of the file.
cs: Balík může být poškozen, nebo nemáte práva k otevření souboru. Zkontrolujte přístupová oprávnění souboru.

note: set window title
en: Package Installer - %s
cs: Nástroj pro instalaci balíků - %s

en: Same version is already installed
cs: Identická verze je již nainstalována

en: _Reinstall Package
cs: _Přeinstalovat balík

en: Same version is available in a software channel
cs: Identická verze je dostupná prostřednictvím běžných zdrojů

en: You are recommended to install the software from the channel instead.
cs: Doporučujeme nainstalovat software z běžných zdrojů.

en: An older version is available in a software channel
cs: Starší verze je dostupná prostřednictvím běžných zdrojů

en: Generally you are recommended to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
cs: Obvykle je lepší instalovat verzi z běžných zdrojů, protože mívá lepší podporu.

en: A later version is available in a software channel
cs: Novější verze je dostupná prostřednictvím běžných zdrojů

en: You are strongly advised to install the version from the software channel, since it is usually better supported.
cs: Důrazně doporučujeme instalovat verzi z běžných zdrojů, protože má obvykle lepší podporu.

en: All dependencies are satisfied
cs: Všechny závislosti jsou splněny

note: FIXME: use ngettext here
en: Requires the <b>removal</b> of %s packages
cs: Vyžaduje <b>odstranění</b> několika balíků (%s)

en: Requires the installation of %s packages
cs: Vyžaduje instalaci několika balíků (%s)

en: <b>To be removed: %s</b>
cs: <b>K odstranění: %s</b>

en: To be installed: %s
cs: K instalaci: %s

en: Open Software Package
cs: Otevřít softwarový balík

en: Software packages
cs: Softwarové balíky

note: print "install"
en: Installing package file...
cs: Instaluji balík...

en: Install unauthenticated software?
cs: Instalovat neověřený software?

en: Malicous software can damage your data and take control of your system.
    
    The packages below are not authenticated and could therefor be of malicous nature.
cs: Záškodnický software může porušit vaše data a převzít kontrolu nad systémem.
    
    Níže uvedené balíky se nepodařilo ověřit a tudíž jsou potenciálně zlé.

en: Enter your password to install '%s'
cs: Zadejte své heslo pro instalaci '%s'

en: Only one software management tool is allowed to run at the same time
cs: V jeden okamžik může pracovat pouze jeden nástroj pro správu softwaru

en: Please close the other application e.g. 'Update Manager', 'aptitude' or 'Synaptic' first.
cs: Nejprve prosím ukončete ostatní aplikace jako 'Správce aktualizací', 'aptitude' nebo 'Synaptic'.

en: Could not download all required files
cs: Nelze stáhnout všechny požadované soubory

en: Please check your internet connection or installation medium.
cs: Zkontrolujte prosím své internetové připojení nebo instalační médium.

en: Could not install all dependencies
cs: Nelze nainstalovat všechny závislosti

en: Usually this is related to an error of the software distributor. See the terminal window for more details.
cs: To je obvykle způsobeno chybou distributora softwaru. Podrobnosti naleznete v okně terminálu.

en: Failed to install package file
cs: Instalace balíku selhala

note: install the package itself
en: Installing package file
cs: Instaluji balík

en: Package '%s' was installed
cs: Balík '%s' byl nainstalován

en: Failed to install package '%s'
cs: Instalace balíku '%s' selhala

en: Installation complete
cs: Instalace je kompletní

en: Failed to completely install all dependencies
cs: Úplná instalace všech závislostí selhala

en: To fix this run 'sudo apt-get install -f' in a terminal window.
cs: Pro nápravu musíte v terminálu spustit 'sudo apt-get install -f'.

note: ui
en: Installing '%s'...
cs: Instaluji '%s'...

en: Installing dependencies...
cs: Instaluji závislosti...

note: print "start()"
en: Downloading additional package files...
cs: Stahuji dodatečné balíky...

en: File %s of %s at %s/s
cs: Soubor %s z %s (%s/s)

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
cs: Vložte prosím '%s' do mechaniky '%s'

en: Dependency is not satisfiable: %s
cs: Závislost se nedá splnit: %s

en: Conflicts with the installed package '%s'
cs: Konflikty s nainstalovaným balíkem '%s'

en: Wrong architecture '%s'
cs: Chybná architektura '%s'

note: the deb is older than the installed
en: A later version is already installed
cs: Pozdější verze je již nainstalována

en: Cannot install '%s'
cs: Nemohu instalovat '%s'

en: Failed to satisfy all dependencies (broken cache)
cs: Nepodařilo se splnit všechny závislosti (porušená cache)

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: %s is not available
cs: %s není k dispozici

en: Failed to open the software package
cs: Softwarový balík se nepodařilo otevřít

en: No description is available
cs: Žádný popis není dostupný

en: This package is uninstallable
cs: Tento balík nelze odinstalovat

en: The following packages are UNAUTHENTICATED:
cs: Následující balíky NEJSOU AUTENTIZOVÁNY:

en: Requires the REMOVAL of the following packages:
cs: Vyžaduje ODSTRANĚNÍ následujících balíků:

en: Requires the installation of the following packages:
cs: Vyžaduje instalaci následujících balíků:
