gdebi - en to cs translation catalogue (62 entries)

en: <b>Maintainer:</b>
cs: <b>Správce:</b>

en: <b>Priority:</b>
cs: <b>Priorita:</b>

en: <b>Required changes:</b>
cs: <b>Vyžadované změny:</b>

en: <b>Section:</b>
cs: <b>Sekce:</b>

en: <b>Size:</b>
cs: <b>Velikost:</b>

en: <b>Version:</b>
cs: <b>Verze:</b>

en: Description
cs: Popis

en: Description:
cs: Popis:

en: Details
cs: Podrobnosti

en: GPL, see /usr/share/common-licenses/GPL
cs: GPL, viz /usr/share/common-licenses/GPL

en: Included Files
cs: Obsažené soubory

en: Install deb packages directly
cs: Instaluje přímo deb balíky

en: Package Installer
cs: Nástroj pro instalaci balíků

en: Package:
cs: Balík:

en: Status:
cs: Stav:

en: Terminal
cs: Terminál

en: _File
cs: _Soubor

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: _Install Package
cs: _Instalovat balík

en: Opening package file...
cs: Otevírám soubor s balíkem...

en: Done.
cs: Hotovo.

en: Failed to open the deb package
cs: Otevření deb balíku selhalo

en: The package can't be opened, it may have improper permissions, is invalid or corrupted.
cs: Balík nemohl být otevřen, což může znamenat, že má chybná práva, je chybný a/nebo porušený.

note: set window title
en: Package Installer - %s
cs: Nástroj pro instalaci balíků - %s

en: Version is installed
cs: Verze je nainstalovaná

en: _Reinstall Package
cs: _Přeinstalovat balík

en: All dependencies satisfied
cs: Všechny závislosti splněny

note: FIXME: use ngettext here
en: Need to <b>remove</b> %s packages from the archive
cs: Z archivu musím <b>odstranit</b> několik balíků (%s)

en: Need to install %s packages from the archive
cs: Potřebuji nainstalovat balíky z archivu (%s)

en: <b>To be removed: %s</b>
cs: <b>K odstranění: %s</b>

en: To be installed: %s
cs: K instalaci: %s

en: Deb packages
cs: Deb balíky

note: print "install"
en: Installing package file...
cs: Instaluji balík...

en: Unauthenticated packages
cs: Neověřené balíky

en: You are about to install software that <b>can't be authenticated</b>! Doing this could allow a malicious individual to damage or take control of your system.
    
    The packages below are not authenticated. Are you sure you want to continue?
cs: Chystáte se instalovat software, který <b>není ověřený</b>! Pokračováním umožníte zlovolnému jedinci porušit systém nebo nad ním získat kontrolu.
    
    Níže uvedené balíky se nepodařilo ověřit. Jste si jisti, že chcete pokračovat?

en: Run as administrator
cs: Spustit jako administrátor

en: To install the selected package you need to run this program with administraor rights. 
    
    <b>Note that installing deb packages directly can be a security risk! Only install from trusted sources.</b> 
    
    Do you want to do this now?
cs: Pro instalaci zvoleného balíku musíte mít administrátorská oprávnění. 
    
    <b>Pamatujte, že přímá instalace deb balíků může představovat bezpečnostní riziko! Instalujte pouze balíky z důvěryhodných zdrojů.</b> 
    
    Chcete to nyní provést?

en: Install deb package
cs: Instalovat deb balík

en: Unable to get exclusive lock
cs: Nemohu získat výlučný zámek

en: This usually means that another package management application (like apt-get or aptitude) already running. Please close that application first.
cs: To obvykle znamená, že již běží jiný nástroj pro správu balíků (například apt-get nebo aptitude). Nejprve prosím danou aplikaci ukončete.

en: Failed to fetch dependencies
cs: Stažení závislostí selhalo

en: Failed to fetch the following dependencies:
cs: Nepodařilo se stáhnout následující závislosti:

en: Install problem
cs: Problém při instalaci

en: Installing the dependencies was not sucessful. This a bug in the archive please see the terminal window for details.
cs: Instalace závislostí se nepodařila. To může být způsobeno chybou v archivu. Podrobnosti naleznete v okně terminálu.

en: Failed to install package file
cs: Instalace balíku selhala

note: install the package itself
en: Installing package file
cs: Instaluji balík

en: Package "%s" is installed
cs: Balík "%s" je nainstalován

en: Installation complete
cs: Instalace je kompletní

en: Dependency problem
cs: Problém se závislostmi

en: Internal error, please report this as a bug:
    A dependency problem was found after installation.
    You have to run: 'apt-get install -f' to correct the situation
cs: Vnitřní chyba, nahlaste to prosím vývojářům:
    Po instalaci byl nalezen problém v závislostech.
    Pro nápravu musíte spustit: 'apt-get install -f'

en: Installing "%s"...
cs: Instaluji "%s"...

en: Installing dependencies...
cs: Instaluji závislosti...

note: print "start()"
en: Downloading additional package files...
cs: Stahuji dodatečné balíky...

en: %s/%s (Speed: %s/s)
cs: %s/%s (Rychlost: %s/s)

note: print "mediaChange %s %s" % (medium, drive)
en: Please insert '%s' into the drive '%s'
cs: Vložte prosím '%s' do mechaniky '%s'

en: Dependency not found: %s
cs: Závislost nebyla nalezena: %s

en: Conflicts with installed pkg: '%s'
cs: Konflikty s nainstalovaným balíkem: '%s'

en: Wrong architecture '%s'
cs: Chybná architektura '%s'

note: the deb is older than the installed
en: Newer version is already installed
cs: Novější verze je již nainstalována

en: Can't install '%s'
cs: Nemohu nainstalovat '%s'

en: Installing the dependencies impossible (broken cache)
cs: Instalace závislostí není možná (porušená cache)

note: Translators: it's for missing entries in the deb package, e.g. a missing "Maintainer" field
en: No entry for '%s' found
cs: Položka pro '%s' nebyla nalezena
