debconf - en to cs translation catalogue (76 entries)

en: falling back to frontend: %s
cs: uchyluji se k rozhraní: %s

en: unable to initialize frontend: %s
cs: nemohu inicializovat rozhraní: %s

en: Unable to start a frontend: %s
cs: Nemohu spustit rozhraní: %s

en: Config database not specified in config file.
cs: Databáze nastavení není v konfiguračním souboru zadána.

en: Template database not specified in config file.
cs: Databáze šablon není v konfiguračním souboru zadána.

en: The Sigils and Smileys options in the config file are no longer used. Please remove them.
cs: Volby Sigils a Smileys se již v konfiguračním souboru nepoužívají. Prosím odstraňte je.

en: Problem setting up the database defined by stanza %s of %s.
cs: Problém nastavení databáze definované v části %s z %s.

en:   -f,  --frontend		Specify debconf frontend to use.
      -p,  --priority		Specify minimum priority question to show.
           --terse			Enable terse mode.
cs:   -f,  --frontend		Zadá rozhraní debconfu, jež se má použít.
      -p,  --priority		Zadá nejmenší prioritu zobrazených otázek.
           --terse			Zapne stručný režim.

en: Ignoring invalid priority "%s"
cs: Ignoruji neplatnou prioritu "%s"

en: Valid priorities are: %s
cs: Dostupné priority jsou: %s

en: Choices
cs: Možnosti

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: (Enter zero or more items separated by a comma followed by a space (', ').)
cs: (Zadejte nula nebo více položek oddělených čárkou, za kterou následuje mezera (', ').)

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Help
cs: Nápověda

en: Save (mail) Note
cs: Uložit poznámku (poslat poštou)

en: Debconf was asked to save this note, so it mailed it to you.
cs: Debconf byl požádán, aby uložil tuto poznámku, takže vám ji poslal.

en: Information
cs: Informace

en: The note has been mailed.
cs: Poznámka byla poslána.

en: Error
cs: Chyba

en: Unable to save note.
cs: Poznámka nelze uložit.

en: Debconf was not configured to display this note, so it mailed it to you.
cs: Debconf nebyl nastaven pro zobrazení této poznámky, takže vám ji poslal.

en: Debconf, running at %s
cs: Debconf běžící na %s

en: Input value, "%s" not found in C choices! This should never happen. Perhaps the templates were incorrectly localized.
cs: Vstupní hodnota "%s" není v C volbách! To se nikdy nemělo stát. Možná jsou šablony špatně lokalizovány.

en: none of the above
cs: nic z uvedeného

en: Enter the items you want to select, separated by spaces.
cs: Zadejte položky, které chcete vybrat, oddělené mezerami.

en: Unable to load Debconf::Element::%s. Failed because: %s
cs: Nemohu nahrát Debconf::Element::%s. Selhal, protože: %s

en: Configuring %s
cs: Nastavuji %s

en: TERM is not set, so the dialog frontend is not usable.
cs: Proměnná TERM není nastavená, dialogové rozhraní se nedá použít.

en: Dialog frontend is incompatible with emacs shell buffers
cs: Dialogové rozhraní je nekompatibilní s emacsovým shellovým bufferem.

en: Dialog frontend will not work on a dumb terminal, an emacs shell buffer, or without a controlling terminal.
cs: Dialogové rozhraní nebude pracovat na hloupém terminálu, shellovém bufferu emacsu, nebo bez řídícího terminálu.

en: No usable dialog-like program is installed, so the dialog based frontend cannot be used.
cs: Není instalován žádný dialogový program, takže dialogové rozhraní nemůže být použito.

en: Dialog frontend requires a screen at least 13 lines tall and 31 columns wide.
cs: Dialogové rozhraní vyžaduje obrazovku minimálně 13 řádků vysokou a 31 sloupců širokou.

en: Debian Configuration
cs: Nastavení Debianu

en: You are using the editor-based debconf frontend to configure your system. See the end of this document for detailed instructions.
cs: Pro konfiguraci systému používáte rozhraní založené na textovém editoru. Podrobné informace naleznete na konci tohoto dokumentu.

en: The editor-based debconf frontend presents you with one or more text files to edit. This is one such text file. If you are familiar with standard unix configuration files, this file will look familiar to you -- it contains comments interspersed with configuration items. Edit the file, changing any items as necessary, and then save it and exit. At that point, debconf will read the edited file, and use the values you entered to configure the system.
cs: Rozhraní debconfu založené na textovém editoru vám nabídne k úpravám jeden nebo více textových souborů. Toto je jeden z nich. Pokud znáte standardní unixové konfigurační soubory, bude vám tento soubor připadat povědomý -- obsahuje komentáře proložené konfiguračními položkami. Upravte soubor dle potřeb, uložte jej a ukončete editor. V této fázi si debconf přečte upravený soubor a použije zadané hodnoty pro nastavení systému.

en: Debconf on %s
cs: Debconf na %s

en: This frontend requires a controlling tty.
cs: Toto rozhraní vyžaduje řídící terminál.

en: Term::ReadLine::GNU is incompatable with emacs shell buffers.
cs: Term::ReadLine::GNU není kompatibilní se shellovým bufferem emacsu.

en: More
cs: Více

en: Note: Debconf is running in web mode. Go to http://localhost:%i/
cs: Poznámka: Debconf běží ve webovém režimu. Podívejte se na http://localhost:%i/

en: Back
cs: Zpět

en: Next
cs: Další

en: warning: possible database corruption. Will attempt to repair by adding back missing question %s.
cs: varování: možné porušení databáze. Pokusím se ji opravit přidáním chybějící otázky %s.

en: Template #%s in %s has a duplicate field "%s" with new value "%s". Probably two templates are not properly separated by a lone newline.
cs: Šablona č.%s v %s má duplicitní pole "%s" s novou hodnotou "%s". Některé dvě šablony pravděpodobně nejsou odděleny prázdným řádkem.

en: Unknown template field '%s', in stanza #%s of %s
cs: Neznámé pole '%s' šablony v části č.%s z %s

en: Template parse error near `%s', in stanza #%s of %s
cs: Chyba zpracování šablony poblíž '%s' v části č.%s z %s

en: Template #%s in %s does not contain a 'Template:' line
cs: Šablona č.%s v %s neobsahuje řádek 'Template:'

en: unable to re-open stdin: %s
cs: nemohu znovu otevřít standardní vstup: %s

en: must specify some debs to preconfigure
cs: musíte zadat nějaké balíky pro předkonfiguraci

en: delaying package configuration, since apt-utils is not installed
cs: odkládám nastavení balíků, protože apt-utils nejsou nainstalované

en: apt-extracttemplates failed: %s
cs: apt-extracttemplates selhal: %s

en: Extracting templates from packages: %d%%
cs: Extrahuji z balíků šablony: %d%%

en: Preconfiguring packages ...
cs: Přednastavuji balíky ...

en: template parse error: %s
cs: chyba zpracování šablony: %s

en: debconf: can't chmod: %s
cs: debconf: nemohu změnit práva: %s

en: %s failed to preconfigure, with exit status %s
cs: %s nemohl být přednastaven, skončil chybou %s

en: Usage: dpkg-reconfigure [options] packages
      -a,  --all			Reconfigure all packages.
      -u,  --unseen-only		Show only not yet seen questions.
           --default-priority	Use default priority instead of low.
           --force			Force reconfiguration of broken packages.
cs: Použití: dpkg-reconfigure [volby] balíky
      -a,  --all			Překonfiguruje všechny balíky.
      -u,  --unseen-only		Zobrazí jen dosud nezobrazené otázky.
           --default-priority	Místo nízké použije výchozí prioritu.
           --force			Vynutí překonfiguraci porušených balíků.

en: %s must be run as root
cs: %s se musí spouštět jako root

en: please specify a package to reconfigure
cs: zadejte balík pro rekonfiguraci

en: %s is not installed
cs: %s není nainstalován

en: %s is broken or not fully installed
cs: %s je porušený, nebo není plně nainstalovaný

en: Cannot read status file: %s
cs: Nemohu číst stavový soubor: %s

en: Usage: debconf-communicate [options] [package]
cs: Použití: debconf-communicate [volby] [balík]

en: debconf-mergetemplate: This utility is deprecated. You should switch to using po-debconf's po2debconf program.
cs: debconf-mergetemplate: Tento nástroj už je překonán. Měli byste začít používat program po2debconf z balíku po-debconf.

en: Usage: debconf-mergetemplate [options] [templates.ll ...] templates
cs: Použití: debconf-mergetemplate [volby] [šablony.ll ...] šablony

en: 
            --outdated		Merge in even outdated translations.
    	--drop-old-templates	Drop entire outdated templates.
cs: 
            --outdated		Sloučí i zastaralé překlady.
    	--drop-old-templates	Zahodí celé zastaralé šablony.

en: %s is missing
cs: %s chybí

en: %s is missing; dropping %s
cs: %s chybí; odhazuji %s

en: %s is fuzzy at byte %s: %s
cs: %s je nejasný na bajtu %s: %s

en: %s is fuzzy at byte %s: %s; dropping it
cs: %s je nejasný na bajtu %s: %s; odhazuji jej

en: %s is outdated
cs: %s je zastaralý

en: %s is outdated; dropping whole template!
cs: %s je zastaralý; zahazuji celou šablonu!

en: Usage: debconf [options] command [args]
cs: Použití: debconf [volby] příkaz [argumenty]

en: 
      -o,  --owner=package		Set the package that owns the command.
cs: 
      -o,  --owner=balík		Nastaví balík, který vlastní příkaz.
